Soru Redmi S2 pie gelmedi

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Hazirani bulabilir.

Mgy1977

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
Xaomi aldığıma pişmanım bir daha almayacağım. Ayıptır ya. Diğer telefonların Samsung huawei tamamı aldı. Sadece bizde yok. Nasıl bir vurdum duymazlıktır. Pes

extensible

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mirsad
Cihazım
Mi Redmi S2
Konular
3

alik05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Kahraman
Cihazım
Readmi S2
Konular
2
stop~~ Bazı blog formlarında ve gazete haberlerinde nedeni açıklanmaksızın resmi sitesinden redmi ss/y2 modelleri ve bazı mi modelleri için güncelleme vermeyeceğini açıkladı. Daha bir yılını bile doldurmamış cihazlara güncelleme gelmemesi tuhaf bir durum, oysa mi yaptığı açıklamada tüm yeni güncellemelerin aralıksız olarak 2 yıl boyunca vereceğini duyurmuştu. stop~~

PaRSTürK

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.....
Cihazım
.....
Konular
10
Xiaomi tarafından resmi bir açıklama yapılmadığı sürece almayacak denilmesi yanlış bana göre. Gazete, blog ve forumlarda yazanlara da çok itibar etmemek gerek. Sonuç itibariyle alacağı veya almayacağı ile ilgili resmi bir açıklama yapılmadı Xiaomi tarafından beklemede kalın derim.

Mgy1977

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
stop~~ Bazı blog formlarında ve gazete haberlerinde nedeni açıklanmaksızın resmi sitesinden redmi ss/y2 modelleri ve bazı mi modelleri için güncelleme vermeyeceğini açıkladı. Daha bir yılını bile doldurmamış cihazlara güncelleme gelmemesi tuhaf bir durum, oysa mi yaptığı açıklamada tüm yeni güncellemelerin aralıksız olarak 2 yıl boyunca vereceğini duyurmuştu. stop~~
Kardeşim kendi sitesindede var. Planlama değişmiştir diyor. Not 5. Not 5 pro ile beraber. Ben alalı 3 ay oldu. Güncelleme gelmezse tüketici hakem heyetine gideceğim. Bu dolandırıcılıktır. Hiç yakışmadı

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Kardeşim kendi sitesindede var. Planlama değişmiştir diyor. Not 5. Not 5 pro ile beraber. Ben alalı 3 ay oldu. Güncelleme gelmezse tüketici hakem heyetine gideceğim. Bu dolandırıcılıktır. Hiç yakışmadı
Note 5e de mi gelmeyecekmiş?

Üst Alt