MIUI 11 Redmi S2 MIUI 11 Global Kararlı V11.0.1.0

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
beta paket diye yüklemiyorfacepalm~~ bir yerde yanlışım mı var acaba?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şimdi de doğrulanamıyor dedi yine yüklemiyor.sizdeki sürüm kaç acaba 10.3.4.0 dan sonra sürüm mevcut mudur?benim telefon her kapanıp açıldığında wipe data yaptırıyor
Daha önceden hesabınızı betaya kayıt yapmanız gerekiyordu, yapmadı iseniz bir süre bekleyeceksiniz otadan gelmesi için

borisboreas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
redmi s2
Konular
0
Daha önceden hesabınızı betaya kayıt yapmanız gerekiyordu, yapmadı iseniz bir süre bekleyeceksiniz otadan gelmesi için
hmm peki neden kapandığında wipe data yapıyor sizce

borisboreas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
redmi s2
Konular
0
Bilgileriniz silindi mi? Cihazda twrp olmadığı için sizi stock recovery menüsüne yonkendirmis
evet her seferinde siliniyor twrp yüklemeden bunu nasıl halledebilirim ya da bunun çözümü nedir 3 aydır telefonu kapatamıyordum bugün halledeceğim diye karar kıldım ama yine birşey yapammadım bu gece 10 kere açtım kapadım her seferrinde baştan yüklüyor

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
evet her seferinde siliniyor twrp yüklemeden bunu nasıl halledebilirim ya da bunun çözümü nedir 3 aydır telefonu kapatamıyordum bugün halledeceğim diye karar kıldım ama yine birşey yapammadım bu gece 10 kere açtım kapadım her seferrinde baştan yüklüyor
Normal zamanda da telefonu kapatıp açtığınızda hafızanız siliniyor ve 3 aydır bu yüzden telefonu yeniden başlatamıyorsunuz doğru mu anladım?

borisboreas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
redmi s2
Konular
0
Normal zamanda da telefonu kapatıp açtığınızda hafızanız siliniyor ve 3 aydır bu yüzden telefonu yeniden başlatamıyorsunuz doğru mu anladım?
evet 4/64 redmi s2 bunun bir çözümü yok mu acaba?

borisboreas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bora
Cihazım
redmi s2
Konular
0
Klinik bir vakaya benziyor, yarın bir araştırayım geri dönüş yaparım
valla çok sevinirim hocam,ithalatçı garantili aldım güncellemeyi eksik yapmışsındır yolla yeni güncelleme atalım diyor ama güvenemiyorum...nette hakkında pek iyi şeyler yazmamışlar satıcı için..telefon 4/64 redmi s2 şimdi yüklü olan rom miui global 10.3.4.0/kararlı...ben versiyonunu geçtim artık ağzımın tadıyla kullanmak istiyorum.yardımcı olabilirsen çok ama çok memnun olurum

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
valla çok sevinirim hocam,ithalatçı garantili aldım güncellemeyi eksik yapmışsındır yolla yeni güncelleme atalım diyor ama güvenemiyorum...nette hakkında pek iyi şeyler yazmamışlar satıcı için..telefon 4/64 redmi s2 şimdi yüklü olan rom miui global 10.3.4.0/kararlı...ben versiyonunu geçtim artık ağzımın tadıyla kullanmak istiyorum.yardımcı olabilirsen çok ama çok memnun olurum
Bootloader kilidi açık mı

Üst Alt