Çözüldü Redmi s2 ikinci sim slotu sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KemalTursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Merhaba,
Redmi s2 cihaz aldım sim kartım etkinleşti. Ancak ikinci slota taktığım sim kartımı görmüyor.
Ne Yapabilirim?

KemalTursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Turkcell tarafından satılan Redmi S2 modelleri üzerindeki ikinci SIM kullanılamıyor maalesef.
Neden peki ben bunu aşamayacak mıyım? Turkcell servislerinin bundan haberi yok ama :(

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Neden peki ben bunu aşamayacak mıyım? Turkcell servislerinin bundan haberi yok ama :(

Turkcell'den satın aldığınız bir cihazla beraber başka bir operatöre ait hattı kullanmamanız için kısıtlıyorlar.

Eğer donanımsal olarak SIM 2 kullanımı kısıtlandıysa aşamazsınız. Yazılımsal olarak kısıtlandıysa adresinden global rom yükleyerek kısıtlamayı kaldırmayı deneyebilirsiniz ancak elimde bu cihazlardan olmadığı için test etme imkanım maalesef yok. Dolayısıyla cihazınıza zarar gelmesi ihtimalini göz önüne alarak denemenizi yapmanız gerekir.

Turkcell servislerinin konuyla ilgili haberi olup olmamasını ise kendileriyle görüşmeniz gerekli. Maalesef benim bilgim yok.

KemalTursun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Redmi s2
Konular
4
Turkcell'den satın aldığınız bir cihazla beraber başka bir operatöre ait hattı kullanmamanız için kısıtlıyorlar.

Eğer donanımsal olarak SIM 2 kullanımı kısıtlandıysa aşamazsınız. Yazılımsal olarak kısıtlandıysa adresinden global rom yükleyerek kısıtlamayı kaldırmayı deneyebilirsiniz ancak elimde bu cihazlardan olmadığı için test etme imkanım maalesef yok. Dolayısıyla cihazınıza zarar gelmesi ihtimalini göz önüne alarak denemenizi yapmanız gerekir.

Turkcell servislerinin konuyla ilgili haberi olup olmamasını ise kendileriyle görüşmeniz gerekli. Maalesef benim bilgim yok.
çook teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Sizin gibi insanlar iyiki varlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt