Yardım redmi s2 bluetooth kullaklıkdan ses gelmeme ve A2DP açamama sorunu

MasscRe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
S2
Konular
2
Soundpeats air3 kulaklık global miui 12.0.2 kararlı sürümde telefona bağlanıyor ama ses gelmiyor . Bir çok forumda baktım ama bulamadım çözümünü. Telefona format attım ,11.0.5 sürümü yükledim yinede çözemedim sorunu. En son olarak da firma bana A2DP donanım yükünü devre dışı bırakın dedi ama telefonda orası pasif durumda. Nasıl açabilirim ? (resimdeki işaretli yer)

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2022-05-19 at 21.58.06.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-19 at 21.58.06.jpeg
    196,1 KB · Görüntüleme: 10

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Redmi S2 32 bit bir cihaz olduğu için maalesef en temel işlevlerde bile beklenmedik sorunlar verebiliyor.

Ekran görüntüsünde yer alan seçeneklerdeki sistem varsayılanı yazanları değiştirip teker teker deneyin hocam. Onlardan biri uyumsuzluk yaratıyor gibi fakat hangisi, denemeden söylemek çok zor.

Oyla:

MasscRe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
S2
Konular
2
Redmi S2 32 bit bir cihaz olduğu için maalesef en temel işlevlerde bile beklenmedik sorunlar verebiliyor.

Ekran görüntüsünde yer alan seçeneklerdeki sistem varsayılanı yazanları değiştirip teker teker deneyin hocam. Onlardan biri uyumsuzluk yaratıyor gibi fakat hangisi, denemeden söylemek çok zor.
Hocam selamlar,
Daha önceden dediğinizi yaptım ama maalesef sonuç alamadım. Yinede yardımınız için teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt