Yardım Redmi Pro hızlı şarj

redmipro

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sarp
Cihazım
Redmi Pro
Konular
13

Bu cihazı aldığım takdirde kutudan çıkan usb type c kabloyla bu adaptör ile hızlı şarj yapabilirmiyim Redmi Pro telefonumu ?

yanciess

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Zafer
Cihazım
Mi 9t
Konular
24
Dostum senin telefonun mi5 yada mi5 s falan olmasın ?

Oyla:

valent

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
marshmalow
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Hocam ister inanın ister inanmayın yalan söylemem için bir gerekçe yok aylardır kullanıyorum tecrübelerimi söylüyorum maksimum 1 saatte 0 dan 100 e fullüyor
MI 5 bile 60 dk da şarj olmazken redmi pro nasıl oluyor imkansız b

Oyla:

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
Telefonum redmi pro inanmayabilirsiniz ama ben kaç aylık tecrübemle bunu yazıyorum telefonu sipariş edin tecrübe edin sizde o zaman söylemek istediğimi anlarsınız

Oyla:

valent

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
marshmalow
Cihazım
redmi pro
Konular
0
Telefonum redmi pro inanmayabilirsiniz ama ben kaç aylık tecrübemle bunu yazıyorum telefonu sipariş edin tecrübe edin sizde o zaman söylemek istediğimi anlarsınız
Bu ay alalı tam 7 ay oldu ve bu dönem içinde sırf eu rom kullandım. Şarj olma süresi 130 dk sen stock chine romu yada hepsiburada dan gelen fake rom kullansan bile bir rom şarj dolumunu %50 daha hızlı doldurmasını mümkün kılamaz. Farklı telefon kullanıyor olsam belki haklı olabilirsin derdim o da kafamda şüpheyle 4050 mha 60 dk ??? Sonuçta aynı telefon aynı şarj aleti aynı akım.

Oyla:

kozmoz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
15
Bu ay alalı tam 7 ay oldu ve bu dönem içinde sırf eu rom kullandım. Şarj olma süresi 130 dk sen stock chine romu yada hepsiburada dan gelen fake rom kullansan bile bir rom şarj dolumunu %50 daha hızlı doldurmasını mümkün kılamaz. Farklı telefon kullanıyor olsam belki haklı olabilirsin derdim o da kafamda şüpheyle 4050 mha 60 dk ??? Sonuçta aynı telefon aynı şarj aleti aynı akım.
İnanıp inanmamakta özgürsün tartışma kısır döngüye girdi ben kendi tecrübelerimi söylüyorum inanıp inanmamakta özgürsün dilersen bir Redmi Pro sipariş et ve test et

Oyla:

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Redmi pro 5 aydır kullanıyorum. Standart gelen şarj cihazı ile 2-3 saate anca doluyor

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

aceleciburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rasim Bueak
Cihazım
Redmi Pro
Konular
1
Bataryanın sağlık durumuna göre 2 saat 5 dk ile 2 Saat 35 dk arası dolmakta hatta global olarak genel kanı 135 dk şeklinde geçmekte ... cihaz normalde Mediatek in hızlı şarj desteği olan Pump Express teknolojisinden yoksun geliyor Xiaomi Fiyat anlamında Redmi Pro yu rekabetçi yapmak adına 802.11ac ve Pump Express hızlı şarj desteğini kapatmış durumda o yüzden bu cihazın 1 saatte dolması imkansız hatta Qualcomm un teknoloji olarak duyurduğu Quick Charge 4+ desteği bile olsa 1 saatte o kadar büyük kapasiteli bataryayı şarj edemez

kısa sürede dolması pil noktasında sorun olduğunu gösterir şarj süresinin kısalması pil tarafında dolmayan hücrelerin olduğunu akla getirir ve kutudan çıkan fake rom ile kullanılıyorsa bu durum dahada anlaşılabilir olur. fake rom dan ilk xiaomi.eu rom a geçişte bazen şarj süresi 2.30 saati geçmekte olduğu gözlemlenmiştir.

Oyla:

valent

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
marshmalow
Cihazım
redmi pro
Konular
0
İnanıp inanmamakta özgürsün tartışma kısır döngüye girdi ben kendi tecrübelerimi söylüyorum inanıp inanmamakta özgürsün dilersen bir Redmi Pro sipariş et ve test et
7 aydır kullanıyorum diyorum istersen bir Redmi Pro sipariş et diyorsun

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar bende Huawei Mate7, 4000 mA/h vardı ve yaklaşık 3 Saatte dolardı....
Mi Max 2, 5300 mA/h geçenlerde 2,5 Saatte, bugün ise 2 Saatte doldu...bana göre çok iyi....Hızlı Şarj tam anlamıyla hızlı mı Şarj ediyor,çözemedim açıkcası, ama çok da fazla Kafama takmıyor.....8=) haha--

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

sonnefesim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Xiaomi Mi 9T
Konular
7
Bende redmi pro kullanıyorum şarj 1 saatte %80 doluyor mediatek pump express destekli Asus şarj aleti kullanıyorum.

Oyla:
Üst Alt