Redmi pro ekrandaki şeritler

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Benim tel de de var. Aradım servisi garantiye girer mi diye. Bakmak lazım dediler. Ben de o kadar süre telefonsuz kalmayım diye göndermedim. Kullanıyorum şimdilik.
Ben de eu rom yüklü. Bu garantiden çıkmış derler mi acaba?

fatihaygun58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
fatih
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
8
Valla bende kullaniyorum simdilik bendede eu rom yüklü. Garantisi evo bt olarak gözüküyor ama aradim ulaşamadım. Gönderen olursa burdan yazarsa sevinirim bizde bilgilenmis oluruz

Redmi Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Evet arkadaşlar cihazı gönderdim evoya bir hafta durdu. Ve verdikleri cevap ise basınç sonucu ekranda hasar oluşmuş 350 TL ye değiştirelim oldu değiştirmeyin dedim ve cihazı bugün geri aldım. Şaka gibi. Evonun tavrını anlamış oldum. Bir daha ithalatçı garantili telefona son

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
İlerde ben de göndereyim bakalım. Bana ne diyecekler...

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
İlerde ben de göndereyim bakalım. Bana ne diyecekler...
Gönderin hocam sonuç alacağınızı zannetmem ama denemekte fayda var. Xiaomi alan, aldıktan sonra telefonla başbaşa bunu bilmek lazım.

demirhanunlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Demirhan
Cihazım
Mi 6
Konular
14
Redmi promu 500 ₺ ye satıp seramik mi6 aldım arkadaşlar

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
Hayalet ekran sorunu ile ilgili Evobt ye gönderdim telefonu. 20 gün civarı beklettiler. Kalibrasyon ayarları yapıldı deyip geri gönderdiler. Ekranla ilgili ve yazdığım bir kaç sıkıntı daha vardı onlarla ilgili hiç bir şey yapmamışlar. Geri aradım hani hiç bir şey yapılmamış ekran falan dedim. Hizmette eksik varsa yada memnun değilsiniz tekrar gönderin dediler. Bundan sonra hepsi burada aracılığı ile göndereceğim, daha olmazsa THH artık. Kalibrasyon için de bu kadar zaman bekletilmeyi de anlamadım doğrusu.

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Hayalet ekran sorunu ile ilgili Evobt ye gönderdim telefonu. 20 gün civarı beklettiler. Kalibrasyon ayarları yapıldı deyip geri gönderdiler. Ekranla ilgili ve yazdığım bir kaç sıkıntı daha vardı onlarla ilgili hiç bir şey yapmamışlar. Geri aradım hani hiç bir şey yapılmamış ekran falan dedim. Hizmette eksik varsa yada memnun değilsiniz tekrar gönderin dediler. Bundan sonra hepsi burada aracılığı ile göndereceğim, daha olmazsa THH artık. Kalibrasyon için de bu kadar zaman bekletilmeyi de anlamadım doğrusu.
Sonuç ne oldu arkadaş? Aynı benim ekran da böyle, birde batarya hiç dayanıklı değilmiş 1 sene dayanamadı.

Emni51

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emni51
Cihazım
Redmi pro
Konular
1
Sonuç ne oldu arkadaş? Aynı benim ekran da böyle, birde batarya hiç dayanıklı değilmiş 1 sene dayanamadı.
Şimdilik telefonsuz kalmayı göze alamadım. Çok uzun sürüyor çünkü. Zannederim yıldırmak için son güne kadar belirtiyorlar. Tekrar gönderme işini bayramdan sonra yapmayı düşünüyorum.

Üst Alt