Yardım Redmi Pro Açılmıyor

frknbbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Çin Stabil 9.6
Telefon Modeli
Redmi Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba, akşam saatlerinden beri miui 9'un Çin versiyonu yüklü olan Redmi Pro 3/64GB model cihazım ilginç bir şekilde yavaştı. Ben de telefonu yeniden başlatmak istedim. Ama sonrasın başlama ekranın mi yazısı ve altında android yazısı çıkıyor ancak 15-20 saniye sonra android yazısı kayboluyor ve ekranda sadece mi yazıyor cihaz açılmıyor. TWRP ile rom yükleyeyim dedim daha önce TWRP modunda install sekmesinden yüklemiştim ama bu sefer TWRP moduna geldiğinde sadece Reboot- Wipe Data- Connect with miAssistant seçenekleri sundu. Install seçeneği yoktu o yüzden yükleyemedim. Forumda fastboot ile rom yüklemeyi araştırdım biraz. Cihaz kapalıyken ses kısma ve güç butonuna bastım Fastboot ekranı geldi ama sadece fastboot yazısının olduğu ekranda kaldım herhangi bir ilerleme kaydedemedim.

Ne yapmalıyım bu sorunu çözmek için

frknbbr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Pro
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Fastboot ile yükleme yaptım ancak restart sonrasında dolum çubuğu bu noktada kaldı daha fazla ilerlemiyor ne yapmalıyım arkadaşlar?

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Kullandığınız miflash sürümü neydi?

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Arkadaşlar merhaba, akşam saatlerinden beri miui 9'un Çin versiyonu yüklü olan Redmi Pro 3/64GB model cihazım ilginç bir şekilde yavaştı. Ben de telefonu yeniden başlatmak istedim. Ama sonrasın başlama ekranın mi yazısı ve altında android yazısı çıkıyor ancak 15-20 saniye sonra android yazısı kayboluyor ve ekranda sadece mi yazıyor cihaz açılmıyor. TWRP ile rom yükleyeyim dedim daha önce TWRP modunda install sekmesinden yüklemiştim ama bu sefer TWRP moduna geldiğinde sadece Reboot- Wipe Data- Connecodt with miAssistant seçenekleri sundu. Install seçeneği yoktu o yüzden yükleyemedim. Forumda fastboot ile rom yüklemeyi araştırdım biraz. Cihaz kapalıyken ses kısma ve güç butonuna bastım Fastboot ekranı geldi ama sadece fastboot yazısının olduğu ekranda kaldım herhangi bir ilerleme kaydedemedim.

alttaki çizgi barı dolduktan sonra cihaz tekrar mi yazısında kalıyorsa sp flash tool ile videoda'ki adımları takip ederek çin romu atmayı deneyin. Sonra Twrp recovery kurararak xiaomi.eu romunu kurabilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Redmi Pro Twrp Recovery + Costum Rom Kurma
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
Oyla:

filinta

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
murat
Cihazım
redmi pro
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, akşam saatlerinden beri miui 9'un Çin versiyonu yüklü olan Redmi Pro 3/64GB model cihazım ilginç bir şekilde yavaştı. Ben de telefonu yeniden başlatmak istedim. Ama sonrasın başlama ekranın mi yazısı ve altında android yazısı çıkıyor ancak 15-20 saniye sonra android yazısı kayboluyor ve ekranda sadece mi yazıyor cihaz açılmıyor. TWRP ile rom yükleyeyim dedim daha önce TWRP modunda install sekmesinden yüklemiştim ama bu sefer TWRP moduna geldiğinde sadece Reboot- Wipe Data- Connect with miAssistant seçenekleri sundu. Install seçeneği yoktu o yüzden yükleyemedim. Forumda fastboot ile rom yüklemeyi araştırdım biraz. Cihaz kapalıyken ses kısma ve güç butonuna bastım Fastboot ekranı geldi ama sadece fastboot yazısının olduğu ekranda kaldım herhangi bir ilerleme kaydedemedim.

Eu rom yüklemek lazım

Oyla:
Üst Alt