Soru Redmi Note9Pro mic sorunu

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Eu stabil miui11 rom kullanıyorum. Arama yapınca veya arama gelince ne ses geliyor ne sesim karşıya gidiyor. Böyle bir sorun ile karşılaşan oldu mu?

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Hocam Selamlar. Telefonu alali bir bucuk hafta falan oldu. Yurtdisi cihaz kutudan ciktigi yazilim eea 11.0.1 romuydu. Ilk hafta dediginiz problemi yasamadim. Fakat bir kac gun once basima geldi. Sanirim ses gidiyor fakat ahizeden ses gelmiyor. hoparlore gecince ses alabildim. Telefonu acip kapatinca duzeldi. Sonra eve gecer gecmez 11.0.3 guncellemesini yaptim. Forumda link vardi. Simdilik tekrar etmedi sorun. Bunun haricinde ufak tefek bir kac bug ve takilma olabiliyor. Siz eu romdasiniz eea rom degil dimi?? Eger eea avrupa ise bu sekilde cozum olabilir belki. Eu rom icin bilgim yok su an.

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Hocam Selamlar. Telefonu alali bir bucuk hafta falan oldu. Yurtdisi cihaz kutudan ciktigi yazilim eea 11.0.1 romuydu. Ilk hafta dediginiz problemi yasamadim. Fakat bir kac gun once basima geldi. Sanirim ses gidiyor fakat ahizeden ses gelmiyor. hoparlore gecince ses alabildim. Telefonu acip kapatinca duzeldi. Sonra eve gecer gecmez 11.0.3 guncellemesini yaptim. Forumda link vardi. Simdilik tekrar etmedi sorun. Bunun haricinde ufak tefek bir kac bug ve takilma olabiliyor. Siz eu romdasiniz eea rom degil dimi?? Eger eea avrupa ise bu sekilde cozum olabilir belki. Eu rom icin bilgim yok su an.
Eu miui11 stabil romdayım. Ara ara dediğim sorun oluyor. Dolby modülünden olabilir diye kaldırıp denedim yine devam ediyor sorun. Sanırım sistemin kendisinde sorun var. Umarım en kısa zamanda güncel romlar çıkar da kurtuluruz.

Oyla:

saracx

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Eu miui11 stabil romdayım. Ara ara dediğim sorun oluyor. Dolby modülünden olabilir diye kaldırıp denedim yine devam ediyor sorun. Sanırım sistemin kendisinde sorun var. Umarım en kısa zamanda güncel romlar çıkar da kurtuluruz.
Hocam cihazlar yeni cikti ilk zamanlar bug olmasi normal sanirim bir sure sonra guncellemeler arttikca normale doner diye bekliyorum ufak tefek bir kac hata denk geliyor yinede

Oyla:
S

Silinen üye 107783

Guest
Cihazda henüz 5. Günüm android sisteminin fazla şarj tüketmesi dışında bir sorunla karşılaşmadım henüz

Oyla:

jurnal_73

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ayhan
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Telefonu alalı benimde 5 gün oldu ve konuşma sırasında zaman zaman karşı tarafı duymakta zorluk cekiyorum.Ozellikle sabit hatlarla gorusme yaptığımda denk geliyor.Volteyi de aktif ettim ama tam olarak randıman alabilmiş değilim,konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?Garantiye gondermeli miyim ?

Oyla:

ugucum0202

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
36
Telefonu alalı benimde 5 gün oldu ve konuşma sırasında zaman zaman karşı tarafı duymakta zorluk cekiyorum.Ozellikle sabit hatlarla gorusme yaptığımda denk geliyor.Volteyi de aktif ettim ama tam olarak randıman alabilmiş değilim,konuyla ilgili bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?Garantiye gondermeli miyim ?
Volteyi nasıl aktif ettiniz hocam

Oyla:
Üst Alt