Yardım Redmi note8 pro WhatsApp görüntü kalitesizliği

Womaneng

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Zynp
Cihazım
Redmi note 8 pr
Konular
1
Merhaba arkadaşlar wp inanılmaz derece kötü çözünürlükte sanki yüzüme siyah bir filtre uygulayarak 30 40 yaş yaşlandırıyor gibi sizlerde durum nedir yorum bekliyorum.

Alisertt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Ömer
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Merhaba arkadaşlar wp inanılmaz derece kötü çözünürlükte sanki yüzüme siyah bir filtre uygulayarak 30 40 yaş yaşlandırıyor gibi sizlerde durum nedir yorum bekliyorum.
Bende wp normal gözüküyor

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Örnek bir ekran görüntüsü olsa buna yorum yapmaya çalışırdım. Ayrıca Redmi Note 8 Pro forumunda bu konu hakkında başlık açarsanız daha çok yardım bulabilirsiniz. RN7 ve RN8 farklı cihazlar.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Konu Redmi Note 8 Pro forum bölümüne alınmıştır.

Çözüm için ise ekran görüntüsü ekleyebilirseniz bilgisi olan ve yardımcı olmak isteyen arkadaşlarımızın işlerini kolaylaştırmış olursunuz.

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Konuyu oradan alıp buraya taşımak bir şey ifade etmiyor bence. Çünkü aynı sorundan ben de muzdaribim. Wp çözünürlüğü berbat durumda. Ekran görüntüsü çektiğimiz zaman karşıya 144p gidiyor resmen. Bu sorun neden düzeltilmiyor acaba, merak ediyorum.

Oyla:

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
Konuyu oradan alıp buraya taşımak bir şey ifade etmiyor bence. Çünkü aynı sorundan ben de muzdaribim. Wp çözünürlüğü berbat durumda. Ekran görüntüsü çektiğimiz zaman karşıya 144p gidiyor resmen. Bu sorun neden düzeltilmiyor acaba, merak ediyorum.
Ben bu tip bir sorunla karşılaşmıyorum. GCam ile fotoğraf çekip Google Fotoğraflar üzerinden orjinal boyutuyla dosya gönderimi yapıyorum. Herhangi bir bozulma yaşanmıyor. Ama normal galeriden atılan fotoğraflarda whatsapp otomatik olarak bir dosya sıkıştırması yapmakta. Bu tamamıyla telefonlaalakalı olan bir konu değil programın işleyişi ile alakalı bir durum. Yine de daha bilgili arkadaşlar varsa sizleri bu konuda aydınlatacaktır.

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Ekran görüntüsü alıp birine wp üzerinden yolladığımda sıkıştırma yapılan ss 144p'ye dönüyor, normalde hiçbir telefonda bu denli bozulma olmuyor. Açtığım konularda var bakabilirsiniz. Kaldı ki ben FMWP kullanıyorum. Tam kalite şeklinde gönderdiğim hâlde öyle.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

Aslında oldukça fazla şey ifade ediyor... Öncelikli olarak konuyu -sizin de son derece dikkatli bir şekilde okumanız gereken- Forum Kurallarımız 'a uygun hale getiriyor ve konu sahibinin her hangi bir ceza almasını önlüyor. Ayrıca hem aynı cihazı kullanan kişilerin sorunu görmelerini ve yardım sağlamalarını hem de cihazı satın almayı düşünen araştırmacıların konu hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.

Oyla:

InJustice

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Hocam ben de bu sorunun süregelen bir sorun olduğunu ima etmek istemiştim. İki ayrı telefonda da var olduğu için. Ekran görüntüleri çok bulanık. Bir konu açmıştım buna dair hatta o bakımdan.

Oyla:
Üst Alt