Yardım redmi note8 main menu'de kalıyor

ulasnowitzki

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulaş
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 11
Telefon Modeli
redmi note 8
Bootloader Kilidi
Açık
merhaba arkadaşlar geçen haftadan beri telefonum çökmüş durumda twrp kurmaya çalıştım olmadı orangefox ile kurmaya çalıştım olmadı. en son bu sabah miflash ile rom kurmaya çalıştım yine olmadı. telefona miflash'tan romu yüklüyorum sıkıntı olmuyor ama telefon açılmıyor kendini resetliyor en sonda main menu kısmında takılı kalıyor. lütfen yardımcı olur musunuz çünkü başka telefon alma gibi bir şansım yok

4627FURKAN

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
FURKAN
Cihazım
XİAOMİ Redmi S2
Konular
0
IMEI işlemi falan yapıldı mı telefona
tuşlardan birisi takılmıştır takılan tuşa sürekli bas düzeldiğinde güç tuşuna uzun bas açılacaktır ben de öyle yaptım açıldı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

net bir şekilde hata yazmıyor. sürümü telefona yüklüyor telefonda redmi note 8 yazıyor sonra resetleyim main menu
reboot
wipe data
connect with miaassistant yazıyor ne yaptıysam bu menüyü aşmıyor
tuşlardan birisi takılmıştır takılan tuşa sürekli bas düzeldiğinde güç tuşuna uzun bas açılacaktır ben de öyle yaptım açıldı

Bu arada hocam eğer crclist hatası veriyorsa büyük ihtimalle kilit kapanmıştır.Bunu doğrulamak için minimal adb and fastboot tan verdiğim komutu girin.Eğer unlocked false yazıyorsa kilit kapanmıştır.Başka bir olasılıkla cihaz anti rollback e düşmüş olabilir veya MiFlash sıkıntı çıkarıyor olabilir.İsterseniz MiFlash ı olduğu gibi C diskine atarak deneyin
Kod:
fastboot oem device-info

Aldığınız hatayı yollayın hocam.

Oyla:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
sorunu nasıl çözdünüz . aynı sorun bendede var . note8 pro
Twrp ile,minimal adb üzerinden efs reset komutlarını girin aynı sebepten ise cihazın IMEI'si silinir ve açılır

Oyla:
Üst Alt