Yardım Redmi Note8 Bootloader Süre Vermiyor

sosyalli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Red mi note 8
Konular
1
Arkadaşlar redmi note8 var Çin dem getirildi. Cihaza rom yükleyip bootloader kilidini açıp işlem yapmışlar. Yapılan işlemde sorun çıktı, tekrar işlem için bootloader kilidine baktığım zaman ya işlemi yapan kişi kilidi kapadı ya kendiliğinden kapandı. Mi unlock ile açmaya çalıştığımda 2. Satıra gelip hata veriyor, geri sayım için süre belirtmiyor.

cihazın daha önce kilidi açılmıştı ama farklı bir mi hesabı ile açmışlar, benim şuan açmaya çalıştığım zaman ki hesap farklı. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa memnun olurum.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Çin cihazına global rom yüklendiği Bootloader Kilitlendiğinde bu şekilde bir hatayla sonuçlanır işlem. Yapacağınız şey ise eğer bootloader kilidini siz açtıysanız aynı hesapla Mi Unlock ile Fastboot'dan Bootloader Kilidini açabilirsiniz. Eğer siz açmadıysanız yetkili hesap ile açılması lazım.
Zenex hocamdan alıntıdır.

Oyla:

sosyalli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Red mi note 8
Konular
1
Çin cihazına global rom yüklendiği Bootloader Kilitlendiğinde bu şekilde bir hatayla sonuçlanır işlem. Yapacağınız şey ise eğer bootloader kilidini siz açtıysanız aynı hesapla Mi Unlock ile Fastboot'dan Bootloader Kilidini açabilirsiniz. Eğer siz açmadıysanız yetkili hesap ile açılması lazım.
Zenex hocamdan alıntıdır.
Biz açmadık, şimdi tek çare ilk kilidi açan hesabın tekrar cihaza ve mi unlocka girip kilidi açması mı? Başka türlü açamaz mıyız?

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Biz açmadık, şimdi tek çare ilk kilidi açan hesabın tekrar cihaza ve mi unlocka girip kilidi açması mı? Başka türlü açamaz mıyız?
Maalesef hocam aynı Mi hesabı ile yeniden açılması gerekiyor. Ücret karşılığında Zenex hocamdan yetkili hesap ile de açtırabilirsiniz.

Oyla:

sosyalli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Red mi note 8
Konular
1
mi unclock uygulamasında bu hayati veriyor, cihazda mi unlock status kısmına girdiğim zaman aşağıda resimdeki hatayı veriyor, sim kart takın. Sim kart takıyorum ama kayıt olmadığı için sim kartı görmüyor,
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

unlcok komşunda böyle bir hata veriyor.

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
mi unclock uygulamasında bu hayati veriyor, cihazda mi unlock status kısmına girdiğim zaman aşağıda resimdeki hatayı veriyor, sim kart takın. Sim kart takıyorum ama kayıt olmadığı için sim kartı görmüyor,

unlcok komşunda böyle bir hata veriyor.
Anladığım kadarıyla IMEI'lerde uçmuş hocam. Daha öncede söylediğim gibi yetkili hesap ile açtırabilirsiniz.

Oyla:

sosyalli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Red mi note 8
Konular
1
Maalesef hocam aynı Mi hesabı ile yeniden açılması gerekiyor. Ücret karşılığında Zenex hocamdan yetkili hesap ile de açtırabilirsiniz.
Yetkili hesapla açılmasının ücreti ortalama ne kadardır sizce?

Oyla:

sosyalli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abuzer
Cihazım
Red mi note 8
Konular
1
Şuan ilk kilidi açılan hesapla sisteme girdim şimdi de Sorry, couldn't unlock more devices by this account this month. uyarısı alıyorum.

Oyla:
Üst Alt