Yardım Redmi note7 ekran kararmasi

Uğur aaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugur
Cihazım
Redmi note7
Konular
1
Ėkran birden karardi. herşey çalışıyor sadece ekranı göremiyorum. parlakligi sona verdigim halde parlaklık yükselmiyo gündüz zorla görebiliyom gece de gündüze gore biraz fazla ne yapacagimi bilmiyom yardımcı olurmusunuz

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Ėkran birden karardi. herşey çalışıyor sadece ekranı göremiyorum. parlakligi sona verdigim halde parlaklık yükselmiyo gündüz zorla görebiliyom gece de gündüze gore biraz fazla ne yapacagimi bilmiyom yardımcı olurmusunuz
Power tuşuna uzun basarak telefonu kapatın ve tekrar başlatın hocam.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Hocam cihazı karanlık moda aldınız mı ya da farklı bir uygulama yüklediniz mi? Eğer çözüm bulamazsanız yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönerek tekrar gözlemlemekten başka çare yok gibi.

Oyla:

Uğur aaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugur
Cihazım
Redmi note7
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam cihazı karanlık moda aldınız mı ya da farklı bir uygulama yüklediniz mi? Eğer çözüm bulamazsanız yedeklerinizi aldıktan sonra fabrika ayarlarına dönerek tekrar gözlemlemekten başka çare yok gibi.
Fabrika ayarlarinada aldım olmadi. yalnız telfon suya düştü çıkardım ilk başta açılmadı sonra açıldı 2gun sonra böyle oldu dün gecede sinirlendim arka üstü yere atim bide baktım ekran geldi .parlaklık çalışıyor sevindim sonra 1 ,2 dk sonra yine gidip gelmeye başladı yine parlaklık giti sonra telefonun arkasını cami falan sıkıştırmaya başlayınca geliyordu yere vurdum gelip giti yine acaba su içinde kalmış olabilirmi suya karşı dayaniklogida var sence nedir hocam

Oyla:

ertugaydin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertuğ
Cihazım
Red Mi Note 7
Meslek
E.E.Mühendisi
Konular
1
Ekranı aydınlatan LED ünitesi zarar görmüş olabilir. Yüksek ihtimal su ile temastan dolayı oksitlenme yapmıştır. Yayılır ise sıkıntı. Su nemi de kalmış olabilir. Samsung a70 cihazını tarhana çorbası içerisine düşürmüştük. Şarj girişi kafayı yediydi. Oksitlenme yapmıştı. Kendi kendine düzeldi. Size tavsiyem tanıdığınız iyi bir telefoncu varsa açtırıp devre kartlarını temizleyen oksit temizleyici ile temizletin.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Fabrika ayarlarinada aldım olmadi. yalnız telfon suya düştü çıkardım ilk başta açılmadı sonra açıldı 2gun sonra böyle oldu dün gecede sinirlendim arka üstü yere atim bide baktım ekran geldi .parlaklık çalışıyor sevindim sonra 1 ,2 dk sonra yine gidip gelmeye başladı yine parlaklık giti sonra telefonun arkasını cami falan sıkıştırmaya başlayınca geliyordu yere vurdum gelip giti yine acaba su içinde kalmış olabilirmi suya karşı dayaniklogida var sence nedir hocam
Hocam bu yazdıklarınızı keşke ilk mesajınıza keşke ve konu başlığını ona göre açmış olsaydınız. Gerçi siz cevabı vermişsiniz. Ayrıca Xiaomi telefonlarda IP68 sertifikası bulunmamaktadır.

Oyla:

Uğur aaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugur
Cihazım
Redmi note7
Konular
1
Ekranı aydınlatan LED ünitesi zarar görmüş olabilir. Yüksek ihtimal su ile temastan dolayı oksitlenme yapmıştır. Yayılır ise sıkıntı. Su nemi de kalmış olabilir. Samsung a70 cihazını tarhana çorbası içerisine düşürmüştük. Şarj girişi kafayı yediydi. Oksitlenme yapmıştı. Kendi kendine düzeldi. Size tavsiyem tanıdığınız iyi bir telefoncu varsa açtırıp devre kartlarını temizleyen oksit temizleyici ile temizletin.
Garantiside var telefon daha 2 aylık garantiye bisey olmazmi

Oyla:

Uğur aaa

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ugur
Cihazım
Redmi note7
Konular
1
Hocam bu yazdıklarınızı keşke ilk mesajınıza keşke ve konu başlığını ona göre açmış olsaydınız. Gerçi siz cevabı vermişsiniz. Ayrıca Xiaomi telefonlarda IP68 sertifikası bulunmaktadır.
Suya girdide. su geçirmez özeliği var diye suphelenmedim sudan

Oyla:
Üst Alt