Yardım Redmi note6 pro ghost touch/hayalet dokunma

Resmi note6 pro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kamil
Cihazım
Redmi note6 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global state rom v10.2.2.0 kararlı
Telefon Modeli
Redmi Note 6 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar selam.
Sorunumu kısaca yukarıda yazdım,açıklamak gerekirse 10.2.1.0 guncellemesinden önce herhangi bir problemim yoktu.Sıkı bir pubg oyuncusuyum.telefonumu güncelledikten sonra hareket butonunda rastgele ilerlemeler dokunmalar meydana geldi.aim alırken de yine aynı problemler oluyor.daha sonra internette araştırdığımda pocophone F1 modelinde de aynı sorunla karşılaşan insanları gördüm.yabanci forumlardaki çözümleri denedim.(3 parmak ile ekran görüntüsü almayi kapatma), telefonu fabrika ayarlarına döndürme , multitouch tester programı testler vs.Multi touch ile test ettiğimde ghost touchi yakaladım.)Hiç biri çözüm olmadı.En son ki güncellemeyi yaptim ama yine bir çözüm yok.ayni problem pes,mortal kombat,dream league gibi simülasyon oyunlarında ve klavyede de meydana geliyor.yardimlarinizi bekliyorum.daha iyi anlaşılması için aşağıya video linklerini bırakıyorum.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Eko by

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi mi5 p
Konular
1
Kardeşim problemi çozersen bana da haber ver maalesef bende aynı dertten muzdaribim poco f1 kullanıyorum..benimkide güncellemeden sonra oldu..

Oyla:

Resmi note6 pro

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kamil
Cihazım
Redmi note6 pro
Konular
1
Kardeşim problemi çozersen bana da haber ver maalesef bende aynı dertten muzdaribim poco f1 kullanıyorum..benimkide güncellemeden sonra oldu..
Yukarıdaki attığım videolarda ki gibi ise sorunun video sahiplerinin açıklama kısmında çözümleri var. Pubg ghost touch issue diye aratirsaniz çıkar.

Ayarlar, ek ayarlar, 3 parmakla ekran görüntüsü almaya hiçbiri yapıp yeniden başlatın telefonu. Bir çok kişi çözümü bu şekilde bulmuş.

Oyla:
Üst Alt