Rom Redmi Note4X MIUI11.0.2.0 +( Android 9 ) Düzenlendi

theworker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
SWEET
Konular
6
Merhabalar romu iki gün önce kurdum gayet seri ve akıcı lakin kamera çalışmıyor siyah ekranda kalıyor açınca. Rica etsem yardımcı olur musunuz?

eksiomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Parfümcü
Konular
5
Twrp ye girin dalvil cache ve cache wipe yapın. Tekrar başlatın. Açılışı 3-5 dk sürer korkmayın.

theworker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
SWEET
Konular
6
Peki teşekkür ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Twrp ye girin dalvil cache ve cache wipe yapın. Tekrar başlatın. Açılışı 3-5 dk sürer korkmayın
Twrp ye girin dalvil cache ve cache wipe yapın. Tekrar başlatın. Açılışı 3-5 dk sürer korkmayın.
Düzeldi tekrar teşekkür ederim. Bu arada mod dosyasını buladım yardımcı olur musunuz onun içinde?

Son düzenleme:

ErenGenc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
hangi gcam sürümünü indirmeliyiz ?

ErenGenc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
telefonu twrpden sıfırlıyodum unable to mount storage hatası alıyorum sıfırlarken vendor seçeneği yoktu o yüzden falan olabılır mı ?

ErenGenc41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
3
twrpden söylenildiği gibi wipe yaptım romu kurdum hata vermedi cihazı yeniden başlat dediğimde fastboot ekranına atıyor twrpye hala ulaşabiliyorum ama cihaz açılmıyor fastboot ekranına atıyor

Samedk26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samed
Cihazım
Mi5
Konular
0
Redmi Note 4 (SD625) için de uyumlu mudur? TWRP üzerinden kurup update 1 dosyasını yeniden başlattıktan sonra mı kuruyoruz? Güncel sıkıntısız TWRP linki varsa paylaşabilir misiniz

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Arkadaşlar sizde de şarj olmama sorunu var mı? Bu romu arkadaşa yükledim. Arkadaş şehir dışında rom yüklemeyi bilmiyor. Dediği şu telefonu şarja koyuyorum şarj alıyormuş sesi geliyor ama şarj olmuyor. Telefonu kapatıyor açıyor. Düzeliyor 2 dk sonra yine şarj almıyor. Şunuda yapmış belki gizliden yükleniyor diye şarjda %20 de bıraktım diyor belli bir süre sonra geldim diyor hala %20 hiç değişim yok şarj almıyor. Ama şarj sesi geliyor kabloyu takınca

Bu arada wipe davlik hatta format data dan yes diyerek komple silerek yükledim hatasız direk kuruldu. Sorun olmaması lazımdı romda bir sıkıntı varsa yorumlarda denk gelmedim ama lütfen bilgilendirin arkadaş bu tür işlerden anlamaz yükleyemez ufak bir dosya ise anca anlatırım

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
Romu uzun zamandır kullanıyordum. Sıfırlamam gerekti cihazı sıfırladım. Sorunum Wifi bağlı iken brawl stars oyununda takılma var titreye titreye gidiyor ve wifi uyarısı veriyor. Mobil veri de sorun yok. Sıfırlamadan önce de sorun yoktu. Neden kaynaklanabilir böyle bir sorun yaşayan veya bi çözüm yolu bilen varmı?

scream123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
29
İnternetten biraz araştırdım uçak moduna alınca düzeldigini okudum ve gerçekten uçak modunda wifi ile bağlı iken sorun olmuyor. Nasıl bir bağlantı var anlamadım.

Üst Alt