Yardım Redmi note13 pro 5g ses ve video sorunu

• Konbuyu başlatan nabız
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 15
  • Görüntüleme 451

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.6.0
Telefon Modeli
Note 13 pro 5g
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba arkadaşlar Y.d dirençli cihazımı yeni aldım fakat video ve ses oynatirken 3 saniye bir durma ve kendiliğinden devam etme problemi var. Şimdilik geçici olarak çözümü şu şekilde buldum 3-5 saniye video kaydı yaptıktan sonra çektiğim videoyu izliyorum ve sorun hallolmus oluyor. Tabiki bu çözüm cihazı kapatip açınca devam ediyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

vedater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Vedat
Cihazım
Note 13 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar Y.d dirençli cihazımı yeni aldım fakat video ve ses oynatirken 3 saniye bir durma ve kendiliğinden devam etme problemi var. Şimdilik geçici olarak çözümü şu şekilde buldum 3-5 saniye video kaydı yaptıktan sonra çektiğim videoyu izliyorum ve sorun hallolmus oluyor. Tabiki bu çözüm cihazı kapatip açınca devam ediyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyor

Merhaba arkadaşlar Y.d dirençli cihazımı yeni aldım fakat video ve ses oynatirken 3 saniye bir durma ve kendiliğinden devam etme problemi var. Şimdilik geçici olarak çözümü şu şekilde buldum 3-5 saniye video kaydı yaptıktan sonra çektiğim videoyu izliyorum ve sorun hallolmus oluyor. Tabiki bu çözüm cihazı kapatip açınca devam ediyor. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
Merhaba bende de aynı sorun var şuanda çözüm bulabildiniz mi benim telefonumda direnç kayıtlı note 13 pro

Oyla:

ahmetcngz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Rdmi nte 13 pro
Konular
15
Merhaba bende de aynı sorun var şuanda çözüm bulabildiniz mi benim telefonumda direnç kayıtlı note 13 pro
Bootloader açık mı? Açıksa hindistan modemi yükleyin.

Oyla:

First+fear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERCAN DURAK
Cihazım
Note 13 pro 5g
Konular
0
Ben bu sorunu fabrika ayarını sıfırlayarak çözdüm ama ilerde yine aynı sorunla karşılaşır mıyım bilmiyorum.

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
Ben bu sorunu fabrika ayarını sıfırlayarak çözdüm ama ilerde yine aynı sorunla karşılaşır mıyım bilmiyorum.
Cihazınız direnç kayıtlı mı. Benim cihazım direnç kayıtlı. Birkaç program güncellemesi sonrası şuan problem gözükmüyor.

Oyla:

First+fear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERCAN DURAK
Cihazım
Note 13 pro 5g
Konular
0
İnan bilmiyorum direnç kayıtlımı diye alalı 1 hafta oldu. nasıl anlıyoruz onu bu arada yazarsan sevinirim.

Oyla:

nabız

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre Sarıgül
Cihazım
Redmi note13 pr
Konular
1
İnan bilmiyorum direnç kayıtlımı diye alalı 1 hafta oldu. nasıl anlıyoruz onu bu arada yazarsan sevinirim.
Cihazı garantili mi aldınız yoksa kaçak mi. Kaçak aldıysanız IMEI değişikliği yapıldı mi

Oyla:

First+fear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERCAN DURAK
Cihazım
Note 13 pro 5g
Konular
0
Kaçak aldım IMEI değişikliğini bilmiyorum sormadım ama sağlam olduğu söyledi bende güvenip aldım.

Oyla:

First+fear

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ERCAN DURAK
Cihazım
Note 13 pro 5g
Konular
0
Şuan yine başladı maalesef senin çözümün neydi yardımcı olabilir misinin sana zahmet

Oyla:
Üst Alt