Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
excalabur hocam twrp ile yapılan işlemlerde imei gitmez demiştiniz fakat gitti telefon kullanıma açık olduğu için farkedemedim nvram ve nvdata yedeği var ama yüklediğimde düzelmedi çözümünü biliyor musunuz acaba

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
excalabur hocam twrp ile yapılan işlemlerde imei gitmez demiştiniz fakat gitti telefon kullanıma açık olduğu için farkedemedim nvram ve nvdata yedeği var ama yüklediğimde düzelmedi çözümünü biliyor musunuz acaba
Kimseye Sende Dahil Redmi Note 10S TWRP IMEI % 100 Gitmez Demedim.Gerikirse TWRP den IMEI Yedek Al Demişimdir
Çünkü Atılan IMEI Atan Kişye Ve Proğrama Göre Değişiyor Sadece Twrp Normal
Sıfırlama Fabrika Ayarlarına Göre Daha Güvenlidir Demişimdir.Normal Güncelleme Yaparken Bile IMEI Gidiyor.Ayrıca Sen Daha Önce Telefonda Yapılmaması
Gerekmeyen Telefonun bütün slotlarını sildin Değiştirdin Wipe data cache yaptın Yaptığın
Yedeklerinde Niye Yüklenmediğini Bilemicem Tam Yükleme Olmadığından Hata Olabilir.Seninde Yaptığın Bütün İşlemleri Bilemem
Bende Hiçbir Şekilde Silinmiyor.Dediğm Gibi Yapan Kişi Proğrama Göre Değişir.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Hocam geçmiş olsun. bi önceki konunuzda bunu sormuşunuz. Bi üye arkadaşımız twrp ile yapılan işlemde gitmez demiş.Genelde not 10S cihazlarda çift repair olanlarda gider. Yapılan işleme göre tek olanda gidebilir. Nvram nvdata aldığınız yedek fayda olmadıysa'yedek aldığınızda hangi rom ve sürümde iseniz ona dönüp tekrar deneyin.

sehervakti

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat
Cihazım
xiami m5s
Konular
2
acil yardım telefonum redmi yazısında gelip gidiyor fasboot moda falan hiç girmiyor lüften yardım

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Hocam geçmiş olsun. bi önceki konunuzda bunu sormuşunuz. Bi üye arkadaşımız twrp ile yapılan işlemde gitmez demiş.Genelde not 10S cihazlarda çift repair olanlarda gider. Yapılan işleme göre tek olanda gidebilir. Nvram nvdata aldığınız yedek fayda olmadıysa'yedek aldığınızda hangi rom ve sürümde iseniz ona dönüp tekrar deneyin.
sagolun hocam kendim bi imei bulup yazarım tekrar çok önemli bir şey değil sadece eski imeinin kaybolmasına üzüldüm miui 13 e dönüp ugraşmak istemiyorum

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
hocam 10s için modem dosyasını nasıl bulabilirim yardımcı olur musunuz acaba

ercan_korulu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ercan
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
5
Hocam merhaba.Yeni ikinci el10s aldım.İmeisi gitmiş imei attım..Fakat ne yaptıysam twrp yükleyemedim.Fastboottan twrp yi atıp telefon yeniden başlayınca stok recovery geliyor..Twrp yi yüklemiyor..Gelişmiş seçenekler filan açık.Pek yabancıda değilim bu konulara..Telefondaki rom Global 13.06.0(SKLMIXM)...Neden olmaz acaba?

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
Hocam merhaba.Yeni ikinci el10s aldım.İmeisi gitmiş imei attım..Fakat ne yaptıysam twrp yükleyemedim.Fastboottan twrp yi atıp telefon yeniden başlayınca stok recovery geliyor..Twrp yi yüklemiyor..Gelişmiş seçenekler filan açık.Pek yabancıda değilim bu konulara..Telefondaki rom Global 13.06.0(SKLMIXM)...Neden olmaz acaba?
imeiyi nasi attınız hocam bilgilendirir misiniz acaba ben de yapmak istiyorum

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
slm arkadaslar bl kilidini yarin acacam bu twrp de harhangi bir sorun varmi twrp den sifir rom kuracam nasil kurmam gerek ayrica fastboot rom nasil yuklerim yardimci olacak link verebilirmisiniz tesekkurler

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
slm arkadaslar bl kilidini yarin acacam bu twrp de harhangi bir sorun varmi twrp den sifir rom kuracam nasil kurmam gerek ayrica fastboot rom nasil yuklerim yardimci olacak link verebilirmisiniz tesekkurler
Twrp de herhangi bir sıkıntı yok. Twrp den veya fastboot dan rom yükleme için biraz araştırma yaparsanız sonuca ulaşabilirsiniz. Forum da bulabilirsiniz, bu konuları.

Üst Alt