Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

lewent20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Levent
Cihazım
X3
Konular
3
Merhaba,dosyanın içindeki twrp1.bat dosyasını yükledim tlf Redmi ekranın da kaldı yeniden başlat yapıyor Redmi ekranından öteye gitmiyor. Tlf nu nasıl açarım yardımcı olurmusunuz?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba,dosyanın içindeki twrp1.bat dosyasını yükledim tlf Redmi ekranın da kaldı yeniden başlat yapıyor Redmi ekranından öteye gitmiyor. Tlf nu nasıl açarım yardımcı olurmusunuz?
Merhaba
Hangi romda yüklediniz.yaptığınız işlemleri yazarsanız daha çabuk çözüm Buluruz

Mahmut01x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
10s
Konular
1
Yani Gece Gece Kendine Niye ziyet Ediyorsun Kolay Yolu Varken.
Merhaba, bende android 12 miui 13.0.10 rom vardı. twrp12 yükledim ve başardım, ama daha öncekilerin de bahsettiği gibi twrp de şifre sordu girdim kabul etmedi. Tel tekrar açıp şifreleri ve parmak izi güvenlik kaldırdıktan sonra twrp ye tekrar girdim oldu.yedekleme yaptım. telefonu tekrar başlattığımda bir müddet sonra kapanmaya başladı. boot 12 yükledim. bu sefer telefon aıldı ama wifi gitti wifi açılmıyor ama telefon çalışıyor kendi internetinden bağlanıyor. bilgileri kaybetmek istemiyorum. miui_ROSEMARYGlobal_V13.0.10.0.SKLMIXM_de547852da_12.0.zip yüklesem bilgilerim gidermi? fastboot ile mi yoksa Miflash ile mi yüklemeliyim.?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba, bende android 12 miui 13.0.10 rom vardı. twrp12 yükledim ve başardım, ama daha öncekilerin de bahsettiği gibi twrp de şifre sordu girdim kabul etmedi. Tel tekrar açıp şifreleri ve parmak izi güvenlik kaldırdıktan sonra twrp ye tekrar girdim oldu.yedekleme yaptım. telefonu tekrar başlattığımda bir müddet sonra kapanmaya başladı. boot 12 yükledim. bu sefer telefon aıldı ama wifi gitti wifi açılmıyor ama telefon çalışıyor kendi internetinden bağlanıyor. bilgileri kaybetmek istemiyorum. miui_ROSEMARYGlobal_V13.0.10.0.SKLMIXM_de547852da_12.0.zip yüklesem bilgilerim gidermi? fastboot ile mi yoksa Miflash ile mi yüklemeliyim.?
Merhaba
Zaten Açıldı Diyorsun Telefon Çalışıyor Diyorsun Anlamadım Açılıyorsa Zaten Yedeklerini Alırsın
Fastbootla Yüklersen Bilgilerin Gidebilir.Verileri Koru Seçeneği Var Çalışırmı Kesin Sana Kalmış Seçenek

Aynı Romu Kurmak İstiyorsan
Hangi Rom Kuruluysa global Romun Recovery Olanı İndirin
Buradan Twrp12-11 Kurun
Recovery - Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

Twrp Recoverye Girin Hiçbir Silme Format Atmayın İnstalden Rom Dosyasını Yükleyin
Bitince Reboot Sistem Yapın Telefon Açılır Bilgilerin Silinmez

Mahmut01x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
10s
Konular
1
Merhaba
Zaten Açıldı Diyorsun Telefon Çalışıyor Diyorsun Anlamadım Açılıyorsa Zaten Yedeklerini Alırsın
Fastbootla Yüklersen Bilgilerin Gidebilir.Verileri Koru Seçeneği Var Çalışırmı Kesin Sana Kalmış Seçenek

Aynı Romu Kurmak İstiyorsan
Hangi Rom Kuruluysa global Romun Recovery Olanı İndirin
Buradan Twrp12-11 Kurun
Recovery - Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

Twrp Recoverye Girin Hiçbir Silme Format Atmayın İnstalden Rom Dosyasını Yükleyin
Bitince Reboot Sistem Yapın Telefon Açılır Bilgilerin Silinmez
Bende android 12 miui 13 global rom yüklü ama siz cevaben android 12 den 11 e alan twrp yi kurun diyorsunuz. Doğru mu anladım? Benim amacım wifi ve bluetooth gittiği için orjinal 13 romu yeniden yükleyerek eski haline getirmek.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Bende android 12 miui 13 global rom yüklü ama siz cevaben android 12 den 11 e alan twrp yi kurun diyorsunuz. Doğru mu anladım? Benim amacım wifi ve bluetooth gittiği için orjinal 13 romu yeniden yükleyerek eski haline getirmek.
Android 11 geçmiyeceğine göre Ne Farkeder ikiside Android 12 MIUI 13 Çalışan Twrp Başında 12 Var twrp kuracaksın instalden romu yükleyeceksin
Zaten Yazdım istediğini Kurabilirsin

Mahmut01x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
10s
Konular
1
Android 11 geçmiyeceğine göre Ne Farkeder ikiside Android 12 MIUI 13 Çalışan Twrp Başında 12 Var twrp kuracaksın instalden romu yükleyeceksin
Zaten Yazdım istediğini Kurabilirsin
Bootlock kilidini de sizin sayenizde açmıştım. Yardımlarınız için teşekkürler..

cuneytgunes3434

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cuno
Cihazım
tüm cihazlar
Konular
0
hocam bunu yaptık ama durmadan fastboot atıyor devamlı

muhammetbdls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 10S
Konular
1
Yardıma ihtiyacı olan arkadaş olursa elimden geldiğince bende yardımcı olmak isterim.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular