Recovery Redmi Note10S Android 11-12 Twrp Recovery ve Android 11-12 Boot Yükleme Aracı

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
Twrp de herhangi bir sıkıntı yok. Twrp den veya fastboot dan rom yükleme için biraz araştırma yaparsanız sonuca ulaşabilirsiniz. Forum da bulabilirsiniz, bu konuları.
note 10 pro var hocam cmd den fastboot rom atiyorum bilgim var o konuda mtk cihaz oldugu icin fastboot romun icerigi farklu ve fazla abd dosyalari ekleme ve cikartiyorduk bu mtk larda hangilerini ekleyip cikartacam yanlis yapmamak icin sordum

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
arkadaslar twrp yı kuruyorum magısk kuruyorum robot yapınca tekrar twrp gelıyor 12-11 twrp kurdum rom 13.0.8

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
arkadaslar twrp yı kuruyorum magısk kuruyorum robot yapınca tekrar twrp gelıyor 12-11 twrp kurdum rom 13.0.8
Merhaba
Android 12 MIUI 13 Geçmişsin Doğal Olarak Konuda Yazıyor Zaten Twrp 12-11 Çalışmaz Bu Android 11 Geçiş İçin Kullanılır

Telefonu Fastboot Al İçindeki Boot12.img Kur Telefon Açılacaktır

Çalıştıktan Sonrada Twrp İstiyorsan Aşağıdaki Twrp12 Recovery Kurman Yeterli

Twrp12 Recoveryden
Android 12 MIUI 13 İstediğiniz Twrp Recovery Romunu Kurarak Romlar Arası Format Data Yaparak Geçiş Yapabilirsiniz.

Geçiş Yaptığınızda Twrp Recovery Silinir Orjinal Recovery boot.img Geri Yüklenir.
Android 12 MIUI 13 Romu Kurulduktan Sonra Tekrar Android 12 Twrp Recovery Romunu Kurduğunuzda Twrp Yüklü Kalır,

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
Merhaba
Android 12 MIUI 13 Geçmişsin Doğal Olarak Konuda Yazıyor Zaten Twrp 12-11 Çalışmaz Bu Android 11 Geçiş İçin Kullanılır

Twrp12 Recoveryden
Android 12 MIUI 13 İstediğiniz Twrp Recovery Romunu Kurarak Romlar Arası Format Data Yaparak Geçiş Yapabilirsiniz.

Geçiş Yaptığınızda Twrp Recovery Silinir Orjinal Recovery boot.img Geri Yüklenir.
Android 12 MIUI 13 Romu Kurulduktan Sonra Tekrar Android 12 Twrp Recovery Romunu Kurduğunuzda Twrp Yüklü Kalır,
ne gicik tel yada twrp mis note 10 pro da tek tikla kuruyon ondan ona gecis kurulum yapmiyon tek tikla kalici kaliyor bi turlu kuramadim en kurdum nasil kurdumu anlamadim once bot sonra twrp kuruyon sanirim

redmihater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
müge
Cihazım
redmi 10s
Konular
0
Merhaba

Twrp12 Recoveryden

merhaba beyfendi , redmi 10s cihazım kendi kendine kapandı ve reboot da yapmıyor. saatlerdir ekranda sadece redmi yazıyor . lütfen yardımcı olur musunuz kızlarımın çok önemli video ve fotoğrafları var ; hiçbirşeyin silinmesini istemiyorum.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
merhaba beyfendi , redmi 10s cihazım kendi kendine kapandı ve reboot da yapmıyor. saatlerdir ekranda sadece redmi yazıyor . lütfen yardımcı olur musunuz kızlarımın çok önemli video ve fotoğrafları var ; hiçbirşeyin silinmesini istemiyorum.
Merhaba
Hangi İşlemleri Yaptınız Hangi Romda Kapandı Buradaki Twrp İşlemlerinimi Uyguladınız.Ona Göre Ne Yapacağımızı Çözümü Daha Çabuk
Uygularız.Bir Şey Silinmeden Seçeneklere Bakarız Yaptığınız İşlemleri Yazmanız Önemli Olacaktır.

Son düzenleme:

redmihater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
müge
Cihazım
redmi 10s
Konular
0
Merhaba
Hangi İşlemleri Yaptınız Hangi Romda Kapandı Buradaki Twrp İşlemlerinimi Uyguladınız.Ona Göre Ne Yapacağımızı Çözümü Daha Çabuk
Uygularız.Bir Şey Silinmeden Seçeneklere Bakarız Yaptığınız İşlemleri Yazmanız Önemli Olacaktır.
hiçbir işlem yapamadım , çünkü telefon usb kabloyla dahi pcye bağlanmıyor . ayrıca hangi romda kapanmak ne demek daha detaylı sormanızı rica ederim. terimlerie hiç aşina değilim. twrp leri indirdim ancak dediğim gibi flashboottan sonra telefon pcye bağlanmadı. ilerleyemedim o nedenle.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hiçbir işlem yapamadım , çünkü telefon usb kabloyla dahi pcye bağlanmıyor . ayrıca hangi romda kapanmak ne demek daha detaylı sormanızı rica ederim. terimlerie hiç aşina değilim. twrp leri indirdim ancak dediğim gibi flashboottan sonra telefon pcye bağlanmadı. ilerleyemedim o nedenle.
Öncelikle Telefonun Fastbootda Görünmesi İçin Driverleri Yüklenmiş Olması Lazım Eğer Yüklü Değilse Hiçbir İşlem Ne Rom Nede Twrp Kuramazsınız

Daha Önce Hangi Rom Yüklüydü Derken Android 11 MIUI 12 Mi Yoksa Android 12 MIUI 13 Yüklüydü Rom Yüklenmeden Verilerin Kurtulması İçin
Önemlidir Telefon Açılmasa bile Doğru Romu Bilirsek Ona Göre TWRP Yükleyip İçindeki Bilgileri Alma Şansımız Olabilir
Yazacağınız Cevaba Göre Twrp Kurulumunu Deneriz Öncelikle Driveri Kurunuz
Basit Yoldan Söyleyeyim Telefonu Fastboot Moda Alınız USB Kablo Bağlantısını Yapınız.Bilgisayardan Aygıt Yöneticine Girip Android Device Yazıyorsa Driver Yüklü Değildir

Buradaki Konudan Driveri Yükleyiniz
Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli Anlatım

Son düzenleme:

redmihater

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
müge
Cihazım
redmi 10s
Konular
0
Öncelikle Telefonun Fastbootda Görünmesi İçin Driverleri Yüklenmiş Olması Lazım Eğer Yüklü Değilse Hiçbir İşlem Ne Rom Nede Twrp Kuramazsınız

Daha Önce Hangi Rom Yüklüydü Derken Android 11 MIUI 12 Mi Yoksa Android 12 MIUI 13 Yüklüydü Rom Yüklenmeden Verilerin Kurtulması İçin
Önemlidir Telefon Açılmasa bile Doğru Romu Bilirsek Ona Göre TWRP Yükleyip İçindeki Bilgileri Alma Şansımız Olabilir
Basit Yoldan Söyleyeyim Telefonu Fastboot Moda Alınız USB Kablo Bağlantısını Yapınız.Bilgisayardan Aygıt Yöneticine Girip Android Device Yazıyorsa Driver Yüklü Değildir

Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli Anlatım
merhaba son güncelleme geldi o zaman 13 mü yüklüdür
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sizi çok rahatsız ediyorum ama gerçekten bildiğim birşey değil elimden geleni yapmaya çalışıyorum :(

Rehber - Redmi Note 10S Driver Kurulumu Resimli

sizi çok rahatsız ediyorum ama gerçekten bildiğim birşey değil elimden geleni yapmaya çalışıyorum :(

driver yüklü değilmiş aygıt yöneticisinde android yazmıyor , dosyayı indirdim şimdi napmam lazım ?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

driver yüklü değilmiş aygıt yöneticisinde android yazmıyor , dosyayı indirdim şimdi napmam lazım ?
Rahatsız Etmeniz Önemli Değil Ama Android Bilginiz Yoksa Bu İşler Yazarak Çözüm Olmayacaktır
Telefonun Daha Kötü Çalışamaz Duruma Gelmemesi İçin

Aşağıdaki Linkden Ücretli Onarımlardan Mesaj Atarsanız Yardım Alabilirsiniz Uzak Bağlantıyla Teknisyen Arkadaşlar Yardımcı Olur

Ücretli Onarımlar

Üst Alt