Redmi Note v25 yükleme problemi

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12
bu hafta elime ulaşan redmi note v25 sürümüne güncellemeye çalışırken yüklenme normal giderken birden error veriyor ?Sebebi ne olabilir çözemedim.

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

Ota güncellemesinde mi sorun çıkıyor ? öyle ise recovery moda geçip wipe cache, dalvik yapıp tekrar deneyin.
Rom indirip güncelleme yapmaya çalışıyorsanız doğru romu indirdiğinize emin olun.

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12
Cvp: Redmi Note v25 yükleme problemi

V23 global sürümünü yükledim sorunu çözüldü ancak recovery moduna girince çince yazıyor .İngilizceye çevirme şansımız var mı?

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

Bu şekilde dil seçeneği yokmu ? sadece Çince çıkıyorsa resimdeki gibi alttaki seçenek ile dil değişiyormu ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12

proton252 pid=7179 dateline=1407502007' Alıntı:
Bu şekilde dil seçeneği yokmu ? sadece Çince çıkıyorsa resimdeki gibi alttaki seçenek ile dil değişiyormu ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
bu şekilde olmuyor. ses + ve power tuşuna basınca çince menü geliyor.

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
Bu durumda recovery güncellemesini deneyebilirsiniz. Recovery güncellemesi için root yetkisi gerekir.
Cihaz rootlu değil ise  miui_redminote_rootonly_rel.zip dosyasını indirin ve telefon hafızasına atın. Güncelleme programı ile zip dosyasını kurun ("kurulum paketini seç" seçeneği). Yeniden başlattıktan sonra araçlar uygulamasından root iznini açın.

Tercih ettiğiniz recovery dosyasını indirin. Eklediğim dosyalar wcdma modeli içindir.
Kaynak 

Stok recovery

Twrp recovery 

Cvm recovery 

Tercih ettiğiniz recovery dosyasını telefon hafızasına atın. Play store'dan mobile uncle tools programını kurun. Programı açıp recovery dosyasını seçip kurun.

ibrax46

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN3P
Meslek
Sağlık
Konular
12

proton252 pid=7365 dateline=1407773294' Alıntı:
Bu durumda recovery güncellemesini deneyebilirsiniz. Recovery güncellemesi için root yetkisi gerekir.
Cihaz rootlu değil ise  miui_redminote_rootonly_rel.zip dosyasını indirin ve telefon hafızasına atın. Güncelleme programı ile zip dosyasını kurun ("kurulum paketini seç" seçeneği). Yeniden başlattıktan sonra araçlar uygulamasından root iznini açın.

Tercih ettiğiniz recovery dosyasını indirin. Eklediğim dosyalar wcdma modeli içindir.
Kaynak 

Stok recovery

Twrp recovery 

Cvm recovery 

Tercih ettiğiniz recovery dosyasını telefon hafızasına atın. Play store'dan mobile uncle tools programını kurun. Programı açıp recovery dosyasını seçip kurun.
Teşekkürler.:cool:

Üst Alt