Soru Redmi Note 9S Yeni güncellemesi

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Aynen güncelleyiniz. Bir fabrika ayarlarına dönüş çok iyi olacaktır. Ancak yedeklerinizi almayı unutmayın.
Ayrıca hazır gecenin bir yarısı güncelleme ve yaparsanız fabrika ayarlarına dönüşten sonra şarjı kaç olursa olsun telefonunuzu şarja takın ve sabaha kadar şarjdan çıkarmayın.
Şarj 100 olduktan 20-30 dakika sonra bir iki saatlik bir optimizasyon yapacak. Sabaha kadar bırakın öyle şarjda kalsın.

Eray Seçgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Güncelleme den slnra yedekleyin sıfırlayayım mı ve sıfırladıktan sonra geri yüklersem yedektekilerini sıkıntı yaşar mıyım

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Telefonu yedekleyin ama PC vs. SD karta emin olun ondan sonra attığım alintidaki gibi sıfırlasanız cihazınız ilk haline donucek ve daha iyi performans ve batarya performansı vericektir ama iyice okuyun dikkat edin
Hocam birazcık geciktim hala forumu kullanmayı tam olarak öğrenemedim de.
Videoyu izler iseniz daha iyi anlarsiniz

Eray Seçgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Telefonu yedekleyin ama PC vs. SD karta emin olun ondan sonra attığım alintidaki gibi sıfırlasanız cihazınız ilk haline donucek ve daha iyi performans ve batarya performansı vericektir ama iyice okuyun dikkat edin
Hocam birazcık geciktim hala forumu kullanmayı tam olarak öğrenemedim de.
Hiç sıkıntı değil fakat ben bunu yapamam. Direk telefondan fabrika ayarlarına geri dön desem?

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Geri yüklemeyeceksen neden yedek alasın arkadaşım. :)
Ne sıkıntısı yaşayacaksınki? Yedekten kasıt biraz resim vs değilmi?

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Hiç sıkıntı değil fakat ben bunu yapamam. Direk telefondan fabrika ayarlarına geri dön desem?
Hocam attığım şekilde yapsanız daha faydalı olacakdır yine de ayarlardan format atar iseniz fayda görünür güncelledikten sonra atın derim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet iyi geceler hocam bence artık daha uğraşmayın şimdi guncelleyebilirsiniz ama sabah atarsınız formatı verilerinizi yedeklemeyi unutmayın iyi geceler bencede guncelleyin 12.0.2 de baya değişiyordu diye hatirliyorum

Eray Seçgin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Geri yüklemeyeceksen neden yedek alasın arkadaşım. :)
Ne sıkıntısı yaşayacaksınki? Yedekten kasıt biraz resim vs değilmi?
Çok haklısınız ben yedek yaparken diğer şeyleri yrdekleyeceğini düşünerek öyle söyledim nedense

Hocam attığım şekilde yapsanız daha faydalı olacakdır yine de ayarlardan format atar iseniz fayda görünür güncelledikten sonra atın derim

Evet iyi geceler hocam bence artık daha uğraşmayın şimdi guncelleyebilirsiniz ama sabah atarsınız formatı verilerinizi yedeklemeyi unutmayın iyi geceler bencede guncelleyin 12.0.2 de baya değişiyordu diye hatirliyorum
Ya çok özür dilerim sıkıntı yaşadığım için tekrar sormak istiyorum da telefonu kapattıktan sonra yan tuşlardan ben format atmayı bilmiyorum da güncelleyip yedekledikten sonra fabrika ayarlarından sıfırlasam olur dimi çok teşekkürler..

Çok haklısınız ben yedek yaparken diğer şeyleri yrdekleyeceğini düşünerek öyle söyledim nedense

Ya çok özür dilerim sıkıntı yaşadığım için tekrar sormak istiyorum da telefonu kapattıktan sonra yan tuşlardan ben format atmayı bilmiyorum da güncelleyip yedekledikten sonra fabrika ayarlarından sıfırlasam olur dimi çok teşekkürler..
Cevap bekliyor ama çok kısa bir cevap gerekli :)))))

Son düzenleme:

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Zaten yazdım ya. Yan tuş filan twrp için gerekli. Lütfen telefonu güncelleyip ardından fabrika ayarlarına dönün. :S

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
F

Cevap bekliyor ama çok kısa bir cevap gerekli :)))))
Hocam begenmisim ama fark etmemişim herhalde yorgunluktan oldu bilmiyorsanız normal olarak ayarlarda da sıfırlasaniz olur ama recovery den sıfırlar iseniz daha faydalı olucaktır

Son düzenleme:
Üst Alt