Rom Redmi Note 9S Xiaomi.eu MIUI 11 v11.0.8.0 Kararlı Sürümü İndirme Bağlantısı

dugers

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Syt
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makine Müh
Konular
1
*tam olarak adımlar nelerdir soylermisiniz
twrp ekranında kaldı ve ekran dokunmatiği devre dısı kapatıyorum yıne aynı ekran ve hiç bir menu calısmıyor acilll yardım edin lutfen
note 9s yurtdısı
TWRP'de iken OTG kablosu ile klavye ve/veya mouse takıp dene.

ghost.boy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
4
*tam olarak adımlar nelerdir soylermisiniz
twrp ekranında kaldı ve ekran dokunmatiği devre dısı kapatıyorum yıne aynı ekran ve hiç bir menu calısmıyor acilll yardım edin lutfen
note 9s yurtdısı
Tianma panallerde bu sıkıntı var. Telefon açılırken güç ve ses açma tuşuna basılı tuttuktan sonra twrp logosu gelince ekrana dokunmayın. Başlangıçta ekrana dokunduğunuz için dokunmatik çalışmıyor. Aynı şekilde twrp menüsündeyken güç tuşuyla ekranı kapatıp açarsanız yine dokunmatik algılamaz.

EmreEsrglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi.EU rom, içinde bir çok özelleştirme seçeneği bulunan, custom rom tadında, Çin developer temel bazlı,haftalık özelleştirilen bir ROM'dur. Aşağıdaki sürümü stabil (kararlı) sürümdür.

Cihazınızın Bootloader Kilidi açık,TWRP Recovery yüklü olmalıdır. Yöntem ve kurulum tarafımca bizzat denenmiş ve sıkıntısız olarak kurulum sağlanmıştır. Kurulum esnasında oluşacak herhangi bir sıkıntıdan dolayı şahsım ve MIUI Türkiye ekibi sorumlu değildir, tüm sorumluluk size aittir.

Şu an için sadece TWRP Recovery 3.4.1B-0507-REDMI_NOTE9S-CN-wzsx150 sürümü çalışıyor. Twrp recovery 3.4.1 sürümünü indirmek için aşağıdaki linke tıklayın:

Farklı bir ROM'dan geçişlerde gerekli dosyalarınızın yedeğini alıp "FORMAT DATA" yapın.

Daha sonra ROM dosyasını yükleyin.

MIUI 11 beta ya da stabil ROM kullanıcıları Dalvik/Art, Cache ve System bölümlerini silerek (wipe) yükleme işlemini yapabilirler. Data ve internal storage bölümlerini silmediğiniz sürece veri kaybı yaşamayacaksınızdır.

Hocam öncelikle merhabalar, redmi note 9s cihazıma bu eu romu kurmak istiyorum. Twrp den yapsam sorun olurmu bazı arkadaşlar orangefox öneriyorlar. Kurulumun nasıl olacağını bilmiyorum tarif edermisiniz rica etsem?

Üst Alt