Tavsiye Redmi note 9s vs mi note 10 lite

POWER ÖZGÜR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür Yılmaz
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
14
Merhaba arkadaşlar Redmi note 9s cihazımı aktif kullanmaktayım ve bunu en az 6-8 ay arası kullanırım bunu satarsam eğer mi note 10 lite almayı düşünüyorum sizce note 10 lite a geçmeye değermi.
Karşılaştırmalara felan baktığımda ise arasında çok bir fark olmadığını görüyorum fakat en büyük farkı amoled ekranı olduğunu kendim biliyorum kamera karşılaştırmalarına baktığımda ise hayretler içinde kaldım note 10 lite ın kamerası hiç beklediğim gibi değil hatta bazı yerlerde note 9s den de kötü diyebilirim bu benim şahsi görüşüm oldu sizde kullananlar olarak yorum ve tavsiyede bulunursanız çok iyi olur.
Teşekkürler.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
MN10L daha iyi bir cihaz ama Note 9S'ten geçmek size muhteşem bir değişim hissettirmez. Note 9S eski bir cihaz değil, biraz daha bekleyip daha yeni bir cihaza geçmenizi tavsiye ederim.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
En büyük farkı ekranda yaratacaktır
Note 9S Lcd
Note 10 Lite Amoled Mi serisi daha fazla ilgi görüyor alınabilir,ama tercihen Poco X3 öneririm tabi ihtiyaçlarınızın ne olduğuna da bağlı.

POWER ÖZGÜR

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür Yılmaz
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
14
MN10L daha iyi bir cihaz ama Note 9S'ten geçmek size muhteşem bir değişim hissettirmez. Note 9S eski bir cihaz değil, biraz daha bekleyip daha yeni bir cihaza geçmenizi tavsiye ederim.
Teşekkür ederim fikriniz için.
Bende öyle düşünüyorum şu anlık.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

En büyük farkı ekranda yaratacaktır
Note 9S Lcd
Note 10 Lite Amoled Mi serisi daha fazla ilgi görüyor alınabilir,ama tercihen Poco X3 öneririm tabi ihtiyaçlarınızın ne olduğuna da bağlı.
Teşekkür ederim fikriniz için.
Poco X3 ün arka kamera tasarımını hiç beğenmedim o yüzden düşünmüyorum yoksa özellik bakımından gayet yeterli.
Ekran 120 Hz idi yanlış hatırlamıyorsam.

Üst Alt