Yardım Redmi Note 9S Telefon Çekmiyor

ridvann23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global v12.0.1
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar merhaba, 5 gün önce sıfır Xiaomi Türkiye garantili Redmi Note 9S aldım. Telefonda şebeke çekiyor görünüyor, 4.5G yazısı da çıkıyor ancak telefon görüşmesi yapamıyorum. Sürekli kesiliyor. Yardımcı olabilir misiniz?

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Arkadaşlar merhaba, 5 gün önce sıfır Xiaomi Türkiye garantili Redmi Note 9S aldım. Telefonda şebeke çekiyor görünüyor, 4.5G yazısı da çıkıyor ancak telefon görüşmesi yapamıyorum. Sürekli kesiliyor. Yardımcı olabilir misiniz?
bende ayni sikayetlerden dolayi cihazi degistirdim note 9s global versiyonu 3 ay kullandim gorusmelerde surekli sebeke kesiliyordu. band20 olmasina ragmen sorunlu bir cihazdi. arastirdim 9s ve 9pro modellerinde cogu kisi bu sorunu yasiyor hocam tüm hatlar ozellikle vodafone kullananlar. idarelik çözüm sim kart ayarlarindan 4.5g kapatip deneyin 3g kullanin.

Oyla:

ridvann23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
bende ayni sikayetlerden dolayi cihazi degistirdim note 9s global versiyonu 3 ay kullandim gorusmelerde surekli sebeke kesiliyordu. band20 olmasina ragmen sorunlu bir cihazdi. arastirdim 9s ve 9pro modellerinde cogu kisi bu sorunu yasiyor hocam ozellikle vodafone kullananlar
Aynen vodafone kullanıyorum, değiştirdim derken garantiden falan mı değiştirdin hocam? ne yapabilirim ben bu durumda?

Oyla:

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Aynen vodafone kullanıyorum, değiştirdim derken garantiden falan mı değiştirdin hocam? ne yapabilirim ben bu durumda?
yok hocam sattim cihazi mi 10 lite 5g aldim kafam rahat etti. note 9s kullanirken surekli wifi kopma sorunuda vardi. dedigim gibi simkart ayarlarindan tercih edilen baglantiyi 3gye cekin fark edecek

Oyla:

ridvann23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
yok hocam sattim cihazi mi 10 lite 5g aldim kafam rahat etti. note 9s kullanirken surekli wifi kopma sorunuda vardi. dedigim gibi simkart ayarlarindan tercih edilen baglantiyi 3gye cekin fark edecek
Daha 5 günlük cihaz hocam note 5 vardı bende çok memnundum ama hayal kırıklığı oldu. Aslında kalın bir kılıf kullanıyorum 2 gündür, mıknatıslı. Ondan sonra artmaya başladı etkisi olur mu acaba sizce

Oyla:

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Bendede note 9 pro var şebeke sürekli gidiyor 3 g ye alınca şebeke normale dönüyor yazilimsal hatalı telefonlar bunlar gelen güncellemeden sonra böyle bir sorun oldu

Oyla:

protecknick9

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
protecknick9
Cihazım
Xiaomi
Konular
26
Daha 5 günlük cihaz hocam note 5 vardı bende çok memnundum ama hayal kırıklığı oldu. Aslında kalın bir kılıf kullanıyorum 2 gündür, mıknatıslı. Ondan sonra artmaya başladı etkisi olur mu acaba sizce
yok hocam kilifla falan ilgisi yok keşke olsa. sorununuz tam olarak şebeke az çekiyor 1-2-3 diş ve görüşme sırasında şebeke tam kesiliyor. birkaç saniye sonra geliyordur siz anlatmadan söyledim tam sorun bu dimi :)

Oyla:

ridvann23

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
yok hocam kilifla falan ilgisi yok keşke olsa. sorununuz tam olarak şebeke az çekiyor 1-2-3 diş ve görüşme sırasında şebeke tam kesiliyor. birkaç saniye sonra geliyordur siz anlatmadan söyledim tam sorun bu dimi :)
aynen öyle hocam :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bendede note 9 pro var şebeke sürekli gidiyor 3 g ye alınca şebeke normale dönüyor yazilimsal hatalı telefonlar bunlar gelen güncellemeden sonra böyle bir sorun oldu
güncellemeyle düzelir umarım hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdi Vodafone Müşteri hizmetleri ile görüştüm volTE devre dışı bıraktılar. Şimdilik düzeldi gibi ama bakalım. Teşşekürler

Son düzenleme:
Oyla:

adnanetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adnan ETİK
Cihazım
Redmi 8
Konular
4
Ben de redmi 8 telefonumda aynı sorunu yaşıyorum. Hatta konu da açmıştım:
Yardım - Durduk yere şebeke gidiyor.

Hattım Türk Telekom. Dediğiniz gibi volTE'yi devre dışı bıraktım. Bakalım sonuç ne olacak?

Oyla:

adnanetik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adnan ETİK
Cihazım
Redmi 8
Konular
4
Oyla: