Sohbet Redmi Note 9S Kullanıcı Yorumları

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Arkadaşlar Max ekran süresi ne kadar 5000 note 9S de bende belki geçiş yapmayı düşünüyorum o cihaza.su an note 8 kullanıyorum..2 gün bataryasi gidecek bir telefon bakıyorum..
Çok yoğun kullanımda bile 10 saat ekran süresi çok rahat veriyor pil %50 de ve 2. Gündeyim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-21-16-19-23-377_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-21-16-19-23-377_com.miui.securitycenter.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 182

Murat512

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
MURAT
Cihazım
REDMI NOTE 9S
Konular
0
Merhabalar,

Redmı Note 9S sahibiyim.Telefonu 19.05.2020 tarihinde aldım. Wifi ile alakalı sorun yaşamaktayım.Telefonun ekranı kapatıp 5-10 dk sonra açtıgımda wifi bağlı gözüküyo ama telefona internet gelmiyo.Bu sorunu yaşayan var mı ya da bu sorunu nasıl çözebilirim ? Konu hakkında bilgilerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pubg de test eden oldumu cihazı akıcı şekilde oynanabiliyormu ?

Merhabalar,

Telefonu Pubg de denedim.Akıcı ve güzel bir şekilde oynanıyor.Telefonda da fark edilecek kadar cok bi ısınma olmuyor.

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Merhabalar,

Redmı Note 9S sahibiyim.Telefonu 19.05.2020 tarihinde aldım. Wifi ile alakalı sorun yaşamaktayım.Telefonun ekranı kapatıp 5-10 dk sonra açtıgımda wifi bağlı gözüküyo ama telefona internet gelmiyo.Bu sorunu yaşayan var mı ya da bu sorunu nasıl çözebilirim ? Konu hakkında bilgilerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum.

Merhabalar,

Telefonu Pubg de denedim.Akıcı ve güzel bir şekilde oynanıyor.Telefonda da fark edilecek kadar cok bi ısınma olmuyor.
bende merak ediyorum 60 fps destekliyormu

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Çok yoğun kullanımda bile 10 saat ekran süresi çok rahat veriyor pil %50 de ve 2. Gündeyim
Üstad pil yönünden pek beğenmedim bende note 8 var ortalama 10 ila 11 arasında ekran sürem var...çok aşırı bir fark yok...

serhat.yldz

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
315
Bugün itibariyle bende almış ve bu cihaza geçmiş bulunmaktayım. Redmi Note 8 Pro'nun işlemcisine göre sadece oyun performansı bir tık geride, ısınma konusunda Note 8 Pro'ya göre az. Batarya çok memnun edici, akıp gitmiyor ve bu pil rahat yeterli gözüküyor. Kamera kalitesi keşke daha iyi sensör kullanılsa idi dedirtiyor ama gündüz çekimleri güzel ve detaylı. Arayüz akıcı, kasma donma yok. Özellikle son güncelleme 11.0.7.0 global güncellemesinin mutlaka yapılmasını öneririm. Ses seviyesi biraz yükselmiş. Tasarım çok hoş, ekran bariz büyük. Genel itibariyle memnun edici ve akıcı bir telefon. Sevdim clap~~

Son düzenleme:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Merhabalar,

Benim tlefonumda bugün geldi ve ilk bu konuyu baktım aynen benimde başıma geldi.. Telefonu bir müddet kenarda bekletince wifi açık gözüküyor ama internet baglantısı yok ve çok büyük bir proplem bu biran önce bi çözüm bulunması lazım ne yapacaz nasıl yapacaz daha ilk günde telefondan soğumak bu olsa gerek..

nediyonlasen

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi8 lite
Konular
57
Arkadaslar hangi rengi guzel ya acayip ikilemde kaldim

Bugün itibariyle bende almış ve bu cihaza geçmiş bulunmaktayım. Redmi Note 8 Pro'nun işlemcisine göre sadece oyun performansı bir tık geride, ısınma konusunda Note 8 Pro'ya göre az. Batarya çok memnun edici, akıp gitmiyor ve bu pil rahat yeterli gözüküyor. Kamera kalitesi keşke daha iyi sensör kullanılsa idi dedirtiyor ama gündüz çekimleri güzel ve detaylı. Arayüz akıcı, kasma donma yok. Özellikle son güncelleme 11.0.7.0 global güncellemesinin mutlaka yapılmasını öneririm. Ses seviyesi biraz yükselmiş. Tasarım çok hoş, ekran bariz büyük. Genel itibariyle memnun edici ve akıcı bir telefon. Sevdim clap~~
hocam sizce 8 promu 9smi

Ekli dosyalar

• 2bdc4d6eaa3f99c564071ecc1c8dfa72.jpeg
    2bdc4d6eaa3f99c564071ecc1c8dfa72.jpeg
    36,3 KB · Görüntüleme: 159

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Sanırım Bi çok kişi de farklı bir sürüm var. Ben migros dan aldım evofone garantili ve şu anda 11.0.8 sürümündeyim daha dün güncelleme geldi. Ve telefonun sürüm numarası QJWMIXM. Bu sanırım global sürüm

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
11.0.8 global sürümdeyim wifi sorunu bende yok. Hatta güç tasarrufuna alsam bile yok

Kutuzov

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
3
Dün itibariyle bende telefonu aldım. Pek kimsenin yazmadıklarını yazacam. :D
Gayetten büyük telefon. Beraberinde gelen kılıf bayağı kalın silikon, onuda takınca tel gayetten heybetli oluyor. Sözümona miui 11 ile geldi amma Google uygulamaları yüzünden saf android olmuş sanki. Birkaç gereksiz uygulama var devredışı bırakta yok nasıl edelim bilemedim.
Gelelim en büyük meseleye. Ben sırf bu telefon ekranı büyük diye aldım. Her telefon çaldığında gözlüğü takmayalım dedik ama beyhude. Statusbardaki pil yüzdelik göstergesini gözlükle bile okuyamıyorum :P Yüzdeyi simgenin yanına al yapınca bir kısmı ekran dışına çıkıyor ve görünmüyor. Mesela %95 diyelim, ekranda ise %9 görünüyor 5 dışarı taşmış. Ekran yazı boyutu büyütmek küçültmek bir işe yaramıyor statusbar boyut sabit. O aptal mesajlaşma ve telefon uygulamasının açılır penceresinde yazılar karınca duası gibi.
Ve o iç sızlatan reklamlar. Cart curt aklı nerden eserse çıkıyor. Uygulama yüklerken yükleme bitince reklam gösterme nedir aga. (dün bir yerde bu reklamları kapatma ile ilgili birşeyler okumuştum biraz uğraştırsada kapanıyormuş). Miui ye alışmak biraz zor olacak gibi.
Özetle telefon 10 üzerinden 15. Amma yazılım 10 üzerinden 3. Root yapıp başka roma geçmek gerekecek. Mirom diye bir şey varmış şimdi siteden araştıracam bakalım.
Reklamlardan kurtulmak istiyorsanız tüm uygulamalarda reklam engellemek için hocam şunu yapın çok uzun zamandır kullanırım ve telefonlarda reklam görmem. Bağlantı ve paylaşım a girin orda özel dns var, ona tıklayın şunu yazın dns.adguard.com ve bitti tüm uygulamalarda reklam yok

Üst Alt