Soru Redmi note 9s kendi kendine dokunuyor

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
Mrb Arkadaşlar telefon kendi kendine tuşlama yapıyor. Bildirim çubuğunu bile aşağı doğru indiriyor böyle problem yaşayan varmi?

lostwisdom

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
note 9s
Konular
9
bende geçen akşam şarja takılı halde kamera açılıp 600 küsür fotoğraf çekilmiş. ses butonlarından kaynaklı olduğunu düşünüyorum, sizde durum ekran üstü dokunmatik tabakadan kaynaklanıyor büyük ihtimal. 2 seneyi bile doldurmadan böyle sorunların çıkması midemi bulandırıyor xiaomiye karşı.

Oyla:

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
ERASMUS, Bu bir rom hatası, ghost touch değil. Ghost touch bildirim panelini aşağı indirmez sadece tıklama yapar. MIUI 12 ile geldi. Ender olarak yapıyor ekranı kapatıp açınca hemen düzeliyor. İki kez denk geldi bana, üstelik en olmayacak yerde araba kullanırken. Sanırım ısınma ile bir alakası var.
lostwisdom, telefonunuz fotoğraf çekerken ekran açık değilmi farketmedinizmi? Kamera ayarlarından ses tuşu ile fotoğraf çekmeyi kapatın.

Maalesef MIUI artık düzelmez. Bu saçmalıkları düzeltecek mühendisi ancak başka bir galakside bulunabilir.
Aosp artık mecburi.

Oyla:

ERASMUS

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tamer
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
7
ERASMUS, Bu bir rom hatası, ghost touch değil. Ghost touch bildirim panelini aşağı indirmez sadece tıklama yapar. MIUI 12 ile geldi. Ender olarak yapıyor ekranı kapatıp açınca hemen düzeliyor. İki kez denk geldi bana, üstelik en olmayacak yerde araba kullanırken. Sanırım ısınma ile bir alakası var.
lostwisdom, telefonunuz fotoğraf çekerken ekran açık değilmi farketmedinizmi? Kamera ayarlarından ses tuşu ile fotoğraf çekmeyi kapatın.

Maalesef MIUI artık düzelmez. Bu saçmalıkları düzeltecek mühendisi ancak başka bir galakside bulunabilir.
Aosp artık mecburi.
Crdroid kursak nasıl ki kullanan oldumu?

Oyla:
Üst Alt