Rom Redmi Note 9S - Hindistan Kararlı V11.0.8.0.QJWINXM İndirme Bağlantısı

vatanclub

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
7.1.1
Cihazım
mia 6
Konular
0
Sirf mi mesajlasma ve arama icin hint romu yukledim umarim pisman olmam

sauth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Matematik Öğretmen
Konular
1
Ben de bugün fastboot ile hint rom'a geçtim sırf arama kaydı özelliği için. Güzel gözüküyor şarjda da sıkıntı yok gibi. 11.0.8 sürümü.

anadolibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Merhabalar,
Ben de Hint ROM'u yüklemeyi düşünüyorum MIUI uygulamalarına geçebilmek için ancak pil konusunda yazılanları okuyunca bir sormak istedim.
Tam şarj döngüsü yapan arkadaşlar öncesi/sonrası yapabilir mi? Pil konusundaki sıkıntı hala devam ediyor mu? Bir de acaba etkileme ne düzeyde oluyor genel kullanım için mesela ekran süresi için üç dört saat fark olur mu?
Şimdiden teşekkürler.

sauth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Matematik Öğretmen
Konular
1
Merhabalar,
Ben de Hint ROM'u yüklemeyi düşünüyorum MIUI uygulamalarına geçebilmek için ancak pil konusunda yazılanları okuyunca bir sormak istedim.
Tam şarj döngüsü yapan arkadaşlar öncesi/sonrası yapabilir mi? Pil konusundaki sıkıntı hala devam ediyor mu? Bir de acaba etkileme ne düzeyde oluyor genel kullanım için mesela ekran süresi için üç dört saat fark olur mu?
Şimdiden teşekkürler.
Ben dün sabah şarjdan çıkardım şuan yaklaşık 5 saat ekran süresi var ve şarj daha %50. EAA Rom'dan geçtim, şarj konusunda bir fark görmedim gayet iyi yani.

anadolibrahim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
0
Ben dün sabah şarjdan çıkardım şuan yaklaşık 5 saat ekran süresi var ve şarj daha %50. EAA Rom'dan geçtim, şarj konusunda bir fark görmedim gayet iyi yani.

Hocam cevabınız için teşekkürler. Benim de genelde ekran sürem 10 saat civarı oluyor. EU ROM'dayım.
Bir de bu ROM değiştirme konusunda çok bir bilgim yok siz hangi yöntemle yaptınız, bu başlığın ilk mesajında 3 yöntem verilmiş ama hangisini kullanmak gerek? Varsa konu bağlantısını paylaşır mısınız?

sauth

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erkut
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Matematik Öğretmen
Konular
1
Hocam cevabınız için teşekkürler. Benim de genelde ekran sürem 10 saat civarı oluyor. EU ROM'dayım.
Bir de bu ROM değiştirme konusunda çok bir bilgim yok siz hangi yöntemle yaptınız, bu başlığın ilk mesajında 3 yöntem verilmiş ama hangisini kullanmak gerek? Varsa konu bağlantısını paylaşır mısınız?
Fastboot rom indirip mi flash ile attım. C.mi den imdirdim.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
Yeni Güncelleme.