MIUI 12 Redmi Note 9S Global Kararlı V12.0.2.0.QJWMIXM İndirme Bağlantısı

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

yusufziyakucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Merhaba arkadaşlar. Cihaz red mi note9 pro ama root ta 9 s olarak görünüyor. Hayatımda ilk defa yurt dışı telefon aldım. MIUI 11 den 12 ye güncellemek istiyorum ota bağlantısını indirdim ama güncelleme yapmadı. bu başlıkta verilen 12 02 sanirim. 12 01 olan geldi indirdim ama güncelleme yapmamakla beraber indirilen dosya da silinmiş durumda. Joyeuse cihaza curtana rom yüklemek yanlış diye biliyorum. Burada verilen recover bağlantısı curtana yazıyor. Güncelleme işlemi için bir çok başlık okudum ve kafam aşırı karıştı. Twrp li cihazda MIUI 11 den 12 ye geçiş nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.

solanercan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ercan solan
Cihazım
note 9
Konular
5
Merhaba arkadaşlar. Cihaz red mi note9 pro ama root ta 9 s olarak görünüyor. Hayatımda ilk defa yurt dışı telefon aldım. MIUI 11 den 12 ye güncellemek istiyorum ota bağlantısını indirdim ama güncelleme yapmadı. bu başlıkta verilen 12 02 sanirim. 12 01 olan geldi indirdim ama güncelleme yapmamakla beraber indirilen dosya da silinmiş durumda. Joyeuse cihaza curtana rom yüklemek yanlış diye biliyorum. Burada verilen recover bağlantısı curtana yazıyor. Güncelleme işlemi için bir çok başlık okudum ve kafam aşırı karıştı. Twrp li cihazda MIUI 11 den 12 ye geçiş nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar.
Nasıl root ta 9s olarak görünüyor. Ekran görüntüsü atmısınız.

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
MIUI sürümünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz

yusufziyakucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
MIUI sürümünün ekran görüntüsünü atabilir misiniz

note 9 pro olan cihaz twrp de note 9s görünüyor. Yapmak istediğim MIUI 11 den 12 ye geçmek. Ota dan indirdim dosyayı ama inmiş görünmüyor.

Tekrar indiririm sorun değil ama bu dosya görünmüyorsa başka yerden indirme bağlantısı bulmam gerekecek sanırım. Aida ⁶⁴ uygulamasında joyeuse görünüyor rom, forumda diğer başlıklarda curtana indirmeyin diye uyarmislar. Ne yapacağımı bilemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Nasıl root ta 9s olarak görünüyor. Ekran görüntüsü atmısınız.

LR team twrp 3.4.1b 0530 Redmi Note 9s by wzsx150

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-11-15-18-09-02-257_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2020-11-15-18-09-02-257_com.android.updater.jpg
    163,2 KB · Görüntüleme: 43
  • Screenshot_2020-11-15-18-08-53-465_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-11-15-18-08-53-465_com.android.settings.jpg
    191,1 KB · Görüntüleme: 42
Son düzenleme:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
note 9 pro olan cihaz twrp de note 9s görünüyor. Yapmak istediğim MIUI 11 den 12 ye geçmek. Ota dan indirdim dosyayı ama inmiş görünmüyor.

Tekrar indiririm sorun değil ama bu dosya görünmüyorsa başka yerden indirme bağlantısı bulmam gerekecek sanırım. Aida ⁶⁴ uygulamasında joyeuse görünüyor rom, forumda diğer başlıklarda curtana indirmeyin diye uyarmislar. Ne yapacağımı bilemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

LR team twrp 3.4.1b 0530 Redmi Note 9s by wzsx150
Hocam cihazınız Joyeuse cihazdaki twrp curtana , twrp değiştirmeniz lazım ama 9 Pro için global güncelleme yapacağınız destekleyen twrp yok.

yusufziyakucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Hocam cihazınız Joyeuse cihazdaki twrp curtana , twrp değiştirmeniz lazım ama 9 Pro için global güncelleme yapacağınız destekleyen twrp yok.

telefoncu bu şekilde verdi, bu konularda hiçbir bilgim yoktu zaten. bugün sitenizde gezinirken öğrendim bir çok şeyi. bunun için de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum emeği geçen herkese..
twrp yi değiştirmem gerektiğini söylemişsiniz joyeuse olan bir twrp kullanmam mı gerekiyor ? sayın aslan beyin bu başlığı var ve diğer bir başlığı da pitchblackle ilgili, güncelleme alır mıyım bunları uygularsam ?

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159
telefoncu bu şekilde verdi, bu konularda hiçbir bilgim yoktu zaten. bugün sitenizde gezinirken öğrendim bir çok şeyi. bunun için de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum emeği geçen herkese..
twrp yi değiştirmem gerektiğini söylemişsiniz joyeuse olan bir twrp kullanmam mı gerekiyor ? sayın aslan beyin bu başlığı var ve diğer bir başlığı da pitchblackle ilgili, güncelleme alır mıyım bunları uygularsam ?
Evet hocam konudaki anlatım ile twrpyi değiştirebilirsiniz.
Global romda güncelleme yapmak istiyorsanız twrp üzerinden güncelleme yapamazsınız.

yusufziyakucukaslan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
0
Evet hocam konudaki anlatım ile twrpyi değiştirebilirsiniz.
Global romda güncelleme yapmak istiyorsanız twrp üzerinden güncelleme yapamazsınız.

orada yazılanları yapayım o zaman.. alakanız için çok teşekkür ederim. hayırlı akşamlar

Tkalkan1979

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
11
Ben Avrupa romunu kullanıyorum. Son güncelleme ile benim telefonda volte açık olsa da çalışmıyor. Globalde durum nasıl kontrol edebilir misiniz?

Redmi Note 9S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt