Soru Redmi note 9s ekran suresi

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

2 gun once redmi note 9s satin aldim ancak batarya performansi hicte umdugum gibi cikmadi sorun nerede sizce

Faruk emree

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk emre
Cihazım
Lg k10
Konular
7
6 saat ağır oyun 2 saat crohme ve yarım saat video icin ve parlaklık yüzde 40 bu süre normalmi şarja takmadan önce 8 saat 50 dk ekran s. Ve yüzde 28 şarjım vardı bu değerler normalmi ve batarya ömrünü ve ekran süresini nasıl uzatirim 16 saat alan kişiyle aynı yazılıma sahibim ve telefonu nasıl şarj etmeliyim yüzde yüze kadarmi yada yüzde kaça indiğinde bilgilendirirseniz sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-24-13-28-39-448_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-24-13-28-39-448_com.miui.securitycenter.jpg
    124,8 KB · Görüntüleme: 54
Oyla:

dr gakumba

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gakumba
Cihazım
redmi note 5
Konular
1
Bende durumlar böyle. Pil tasarrufunu %20 den sonra açtım. 16 saati çok rahat görür daha. Kasmadan böyleyse kasarsam 20 saati görür müyüm acaba

yav paylasmayin boyle seyleri,olan var olmayan var:@..note 5 te 7 saati gormuyorum ben wait~~ :(..neyse artik note 9 pro gelene kadar idare edecez smoking~~haha--..gerci onda da 8 saati asmaz bendeki telefon ayri konu giggle~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

6 saat ağır oyun 2 saat crohme ve yarım saat video icin ve parlaklık yüzde 40 bu süre normalmi şarja takmadan önce 8 saat 50 dk ekran s. Ve yüzde 28 şarjım vardı bu değerler normalmi ve batarya ömrünü ve ekran süresini nasıl uzatirim 16 saat alan kişiyle aynı yazılıma sahibim ve telefonu nasıl şarj etmeliyim yüzde yüze kadarmi yada yüzde kaça indiğinde bilgilendirirseniz sevinirim

kullanimdan kullanima degisir ekran suresi ; agir kullanimda 9 saate yakin ekran suresi almissiniz ve hala 28 lik sarjiniz varsa bence cok iyi..piyasadaki cihazlarin yuzde 90 i yaklasamaz bu degere..redmi note 5 te 6 saat ekran suresi var su anda ve 58 saattir sarj etmedim,kalan pil 15(agir kullanmiyorum bu aralar)..note 9 proda bu kullanimda 3 gunu gorurum gibime geliyor..

Son düzenleme:
Oyla:

ahmetrasittopal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Konular
9
Ben tetris bile oynamıyorum hocam oyun merakım yok normal batarya süresi kasacağım diye zorlamadan bu süreler alınabiliyor sizde de 6 saat oyuna rağmen baya iyi süre. Umarım kısa zamanda düşmez bu pil performansı nasıl kullanılması gerekiyor çok hakim değilim 2 günde 1 kere gece kutusundan çıkan şarj aletiyle %10larda takıp sabah 100 alıyorum

Oyla:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17
Ben tetris bile oynamıyorum hocam oyun merakım yok normal batarya süresi kasacağım diye zorlamadan bu süreler alınabiliyor sizde de 6 saat oyuna rağmen baya iyi süre. Umarım kısa zamanda düşmez bu pil performansı nasıl kullanılması gerekiyor çok hakim değilim 2 günde 1 kere gece kutusundan çıkan şarj aletiyle %10larda takıp sabah 100 alıyorum

Bu konuda bir çok video izledim; %20 lerden aşşagı düşürmeden şarja takıp %97 lerde şarjdan çıkarın %100 bu bataryalar için iyi değil ve sabaha kadar sarja takma olayı felan yanlış yani biraz araştırınca bu sonuçları veriyorlar. Birazda bazı uygulamaların konum servisi kullanımı internet kullanımı altta çalışma durumunu otomatik wifi bluetooth aramaları vs kapatın yani sizin bilginiz ve ihtiyacınız olmayan durumlarda telefonun kendi kendine işlem yaptıgı şeyleri kısıtlayın bu süreçte batarya daha yavaş tükenir.. yanlışlarım varsa başka arkadaşlar düzeltebilir.

Oyla:

a2lite

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
arıza
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
1
öncelikle telefonunuz hayırlı uğurlu olsun. dip not düşmek gerekirse: android bir çok uygulama da yapay zeka kodlaması kullanır. bunlardan birisi de battery.calib dosyası ile kullanım alışkanlıklarınızı belirli bir süre izledikten sonra ortalama bir kalibrasyon değeri çıkar. daha telefonu 5-7 arası şarj etmeden bu dosya tam manası ile oluşmadığından verim alınamaz. bir kaç hafta sonra normale döndüğünü göreceksiniz. biraz sabır

Oyla:

Fromhell

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Redmi 9S 128GB
Konular
17

bende instgramı çok kullnmıyorum mesela faceye göre 4/1 oranında giriyorum ama oranı çok yüksek nedendir acaba instigramd genel olarak böyle mi ?

Oyla:

Mob1le_Gamer

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
3

valla ben 19 saat ekran suresi aliyorum normal kullanim sosyal medya youtube netflix vs vs. oyun olarak pubg oynuyorum bazen o zaman 12 saate dusuyor ekran suresi. bekleme suresi ise 20 saat

Oyla:

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29

valla ben 19 saat ekran suresi aliyorum normal kullanim sosyal medya youtube netflix vs vs. oyun olarak pubg oynuyorum bazen o zaman 12 saate dusuyor ekran suresi. bekleme suresi ise 20 saat
Hocam ekran süreniz çok iyi kesinlikle güncelleme yapmayın yoksa bir daha bu ekran sürelerini bulamazsınız

Oyla:

Kocases

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
1
Dün akşam ki değerler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-22-02-08-22-537_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-09-22-02-08-22-537_com.miui.securitycenter.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 24
Oyla:

M.a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mhmt
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
7
redmi note 9s alalı bir ay olmadı şarz durumu böyle buna 2 saat möble lgnds oyununu ve 2 saat filmde dehil nasıl sizce normal mi yoksa bir sorun varmı? 12.03 global sürüm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt