Yardım Redmi Note 9S ahize sorunu

MustafaDeveci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
2 hafta önce aldığım Redmi Note 9S cihazının ahizesi mâlesef çalışmıyor. Açıkçası böyle birşeyi beklemiyordum.

akarsu02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET ALİ
Cihazım
poco x3 pro
Konular
0
2 hafta önce aldığım Redmi Note 9S cihazının ahizesi mâlesef çalışmıyor. Açıkçası böyle birşeyi beklemiyordum.
Benim cihazda note 9s bendede aynı sorun oluştu iki gündür ahize sorunu çekiyordum cihazı yeniden başlatım cihaz düzeldi

Oyla:

Dragon Empire

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail Yalçı
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
0
1-2ay önce alidigim redmi note 9s cihazım ahizeden de gelmedi sonra KVK garantiye gönderdim iç kulaklık mikrafon değişti bugün yine ses gitti bunun nedeni galiba kulaklık takıyoruz ya oradan cunki kulaklık takdigimda ses gelmemeye başladı aynı şekilde gene dün akşam yine kulaklık takdim yine sesler gitti bunu çözüme uğraştırin artık yetkililer...

Oyla:

arif.kysgllr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
0
1-2ay önce alidigim redmi note 9s cihazım ahizeden de gelmedi sonra KVK garantiye gönderdim iç kulaklık mikrafon değişti bugün yine ses gitti bunun nedeni galiba kulaklık takıyoruz ya oradan cunki kulaklık takdigimda ses gelmemeye başladı aynı şekilde gene dün akşam yine kulaklık takdim yine sesler gitti bunu çözüme uğraştırin artık yetkililer...
eşimde var aynı telefondan, bugün bir anda ses gitti, telefon alındı alınalı hiç kulaklık takılmadı, bence yazılımsal gibi

Oyla:

Fatih samak

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Note 9S
Konular
0
MlUl 12 geldikten sonra ahize sorunu çozüldü
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kulaklık la alakası yok yazılım sorunu vardı gğncelemeden sonra giderildi Sorunsuz Çalışıyor artık

Oyla:

antitez21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi 8se
Konular
1
Maalesef bugünde bende başladı aynı sorun note 9s

Oyla:

Yozgat66

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
hakan
Cihazım
xiaomi redmi
Konular
0
Donanımsal olduğunu düşünüyorum. Aynı şeyi bende yaşadım ahizeye bir kaç vurunca ses geldi temassızlık var.

Oyla:

Emrettin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre Ü
Cihazım
Xiaomi Note 9 P
Konular
3
Maalesef bendede bugün oluştu sorun , çözüm bulan var mıdır ?

Oyla:
Üst Alt