Yardım Redmi Note 9S 4.5 G sornu

foggylake

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Xiaomi mi ma
Konular
1
Arkadaşlar telefon 3G de iken bir sorun yok ama 4.5 G geçince beklemede bile şarj tüketiyor. Gece %100 olan telefon sabah %85 e düşüyor. Her yolu denedim. Reset yaptım, rom attım ne yaparsam yapayım olmuyor. Telefon yurt dışı ve IMEI atıldı. IMEI atıldıktan sonra olup olmadığını bilmiyorum çünkü dikkat etmemiştim. İşin ilginci bu telefondan iki tane var. Diğerinde hiç bir sorun yok. (Şebeke çekmiyor diye düşünenler için üstelik operatörlerde aynı). 3G de sabaha kadar %1 şarj düşüyor, 4.5 G geçince %15 düşüyor. Her şey kapalı ve tüm uygulamar arka planda kısıtlı halde. Yardımlarınızı bekliyorum.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
bu sorunlar genelde imei repair işleminden kaynaklanıyor. Yeniden repair yapılması gerek. Bu modelde her board id ye uygun orjinal yedek elimizde mevcut isterseniz tamirinde yardımcı olabilirim.

Oyla:

foggylake

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Xiaomi mi ma
Konular
1
bu sorunlar genelde imei repair işleminden kaynaklanıyor. Yeniden repair yapılması gerek. Bu modelde her board id ye uygun orjinal yedek elimizde mevcut isterseniz tamirinde yardımcı olabilirim.
Uzaktan yapabiliyormusunuz

Oyla:

Ayhan7979

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi note 7
Konular
0
Uzaktan desteğimiz var hocam
Benim telefonda da aynı sorun var gece bırakıyorum sabah yaklaşık %20 eksiliyor. IMEI atıldıktan sonra oldu hatta internet az çekiyor du telefoncuya tekrar götürdüm internet sorunu. Çözüldü. Fakat sonradan kullandıkça iki sorun çıktı arayanlar bana ulaşamıyor bunu arada telefonu yeniden başlatınca çözülüyor bide şarj kendiliğinden azaliyor. Ne yapilmasi lazım.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Benim telefonda da aynı sorun var gece bırakıyorum sabah yaklaşık %20 eksiliyor. IMEI atıldıktan sonra oldu hatta internet az çekiyor du telefoncuya tekrar götürdüm internet sorunu. Çözüldü. Fakat sonradan kullandıkça iki sorun çıktı arayanlar bana ulaşamıyor bunu arada telefonu yeniden başlatınca çözülüyor bide şarj kendiliğinden azaliyor. Ne yapilmasi lazım.
imei işleminde sıkıntı var. Cihazınızda band sorunu mevcut 2g,3g,4.5g şebekeler arası geçiş yapamadığı için kapatıp açınca düzeliyor. tamirini gerçekleştirebiliriz. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz..

Oyla:

Ayhan7979

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi note 7
Konular
0
imei işleminde sıkıntı var. Cihazınızda band sorunu mevcut 2g,3g,4.5g şebekeler arası geçiş yapamadığı için kapatıp açınca düzeliyor. tamirini gerçekleştirebiliriz. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz..
Fabrika ayarlarına döndürsem düzelmez mi.

Oyla:

Muhsinjsjsjd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gerejli
Cihazım
Redmi
Konular
0
Yer nere abi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yer neresi abi muhsin.kocas istigram ulaş bana abi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Uzaktan desteğimiz var hocam
Abi bı yardımcı ol bende aynı 4 g arama Gelmiyor 3 g den geliyor sarz sıkıntı aynı düşüyor bı yardımcı olsanız abi parası neyse yollarriz muhsin.kocas istigram

Son düzenleme:
Oyla:

silves07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yucel
Cihazım
not9s
Konular
0
Arkadaşlar telefon 3G de iken bir sorun yok ama 4.5 G geçince beklemede bile şarj tüketiyor. Gece %100 olan telefon sabah %85 e düşüyor. Her yolu denedim. Reset yaptım, rom attım ne yaparsam yapayım olmuyor. Telefon yurt dışı ve IMEI atıldı. IMEI atıldıktan sonra olup olmadığını bilmiyorum çünkü dikkat etmemiştim. İşin ilginci bu telefondan iki tane var. Diğerinde hiç bir sorun yok. (Şebeke çekmiyor diye düşünenler için üstelik operatörlerde aynı). 3G de sabaha kadar %1 şarj düşüyor, 4.5 G geçince %15 düşüyor. Her şey kapalı ve tüm uygulamar arka planda kısıtlı halde. Yardımlarınızı bekliyorum.
Selam arkadaşım sorununuzu cozebildinizmi merak ediyorum

Oyla:
Üst Alt