Soru Redmi note 9pro 64gb olanında yer problemi yaşar mıyım ?

mudblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mudblood
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
8
Telefonu yeni aldım 64gb olanından sd kartımla birlikte kullanıyorum. Uygulamalar telefonu doldurursa uygulamaları sd kartına atarım düşüncesiyle 64'lük olanından almıştım ama böyle bir özellik bu telefonda yokmuş. Çok fazla depolama doldurup yer yiyor mu telefon ilerde sorun yaşar mıyım?

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Bence hiç bu soruyu sorma ve 128 GB al. Kullanım alışkanlığına göre değişir. Fakat 128 en iyisi. Program boyutları her geçen gün artırıyor. Fotoğrafları da düşünürsen.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mudblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mudblood
Cihazım
Redmi note 9pro
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bence hiç bu soruyu sorma ve 128 GB al. Kullanım alışkanlığına göre değişir. Fakat 128 en iyisi. Program boyutları her geçen gün artırıyor. Fotoğrafları da düşünürsen.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
telefonu aldım bile ama sonradan içime kurt düştü işte fotoğtaflar zaten sd kartta sadece uygulamalar telefonda olacak

Oyla:

HaKaaN35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek
Alüminyum kompozit
Konular
41
Telefonu yeni aldım 64gb olanından sd kartımla birlikte kullanıyorum. Uygulamalar telefonu doldurursa uygulamaları sd kartına atarım düşüncesiyle 64'lük olanından almıştım ama böyle bir özellik bu telefonda yokmuş. Çok fazla depolama doldurup yer yiyor mu telefon ilerde sorun yaşar mıyım?
Bundan önce 1,5 yıl 64gb lik redmi note 6 pro kullandım hafıza kartımda vardı hiç bir sorun yaşamadım, tabi bu kişiden kişiye değişir. Mi 6 128 gb kullandım onun hafızayı hiç bir zaman dolduramadım.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Walla hocam ben sürekli fotograf video işiyle ugrastıgım halde yetiyor ha bende takıntı yaptıgım için gittim 64 gb hafıza kartı aldım 128gb oldu

Oyla:

meantony

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Redmi Note 6Pro
Konular
15
64 GB kullanıyorum doldurmak istesem de dolduramıyorum. Daha çok kullanım şeklinize bağlı.

Oyla:
Üst Alt