Soru Redmi Note 9 Üzerinde Bir Kırılmaz Cam Gibi Birşey Var Bu Nedir Ve Ne İşe Yarar?

erenc02

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Note 8
Konular
3
Merhaba Arkadaşlar Bugün Redmi Note 9 Aldım.Üzerinde Bir Kırılmaz Cam Gibi Birşey Var Bu Nedir Ve Ne İşe Yarar?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ekran koruyucu olabilir mi? :? İnce ekran koruyucu yüksek ihtimalle.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar Bugün Redmi Note 9 Aldım.Üzerinde Bir Kırılmaz Cam Gibi Birşey Var Bu Nedir Ve Ne İşe Yarar?
Cam değil o şeffaf ekran koruyucu eski telefonlarda ekranlar kolay çizildiği için iş görüyordu ama şimdiki telefonlar da çizilme diye bişey olmamasına rağmen koymuşlar göz boyama işte

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Cam değil o şeffaf ekran koruyucu eski telefonlarda ekranlar kolay çizildiği için iş görüyordu ama şimdiki telefonlar da çizilme diye bişey olmamasına rağmen koymuşlar göz boyama işte
Sürekli tozlu eller ile telefonu kullanıp 1 ay sonra bak bakalım çiziliyormu çizilmiyormu hocam veya tırnak ile mesaj yazan kişiler var ekran ne kadar çizilmeye dayanıklı olsada ekstra koruma her zaman iyidir.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Çiziliyor hocam, mis gibi de hâlâ telefonlar çiziliyor. Note 8'i normal evde, tozsuz ortamda 1 hafta kılıfsız, ekran koruyucusuz kullandım; baya çizildi. :)

Keşke artık çözseler bunu ama ne kadar dayanıklı ekran da olsa mutlaka ama mutlaka tozlardan dahi çizilebiliyor.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Kullanıştan kullanisa göre değişir tabi bende ne kılıf var ne cam koruması var yıllardır aynı şekilde kullanmama rağmen telefon sıfır gibidir tozu ortamlarda tabi faydası olur

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kullanıştan kullanisa göre değişir tabi bende ne kılıf var ne cam koruması var yıllardır aynı şekilde kullanmama rağmen telefon sıfır gibidir tozu ortamlarda tabi faydası olur
Hocam, aslında sizin cihazda bolca kılcal çizik vardır. Hiç merak etme. :D

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Cizilsin zaten aldigima pişman olduğum tek telefon yakında elimden çıkaracağım :)
Benim de listemdeki ilk şeylerden biri bu: param olursa cihazı elden çıkartacağım :D (Redmi Note 8)

gkhntsdmr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
31
Benim de listemdeki ilk şeylerden biri bu: param olursa cihazı elden çıkartacağım :D (Redmi Note 8)
Hocam redmi serisinin pişman etmesi normal geliyor açıkcası bana
mi6 dan sonra xiaomi bozdu diye düşünüyorum mi6 dan note 9 pro ya geçip hız konusunda pişman oldum o derece stabillik falan yok sonra telefonda çalındı zaten şansa gittim poco f2 pro aldım kafam rahat şuan

Üst Alt