Yardım Redmi Note 9 Root (yurt-dışı)

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Kolay gelsin, cihazım yurt dışı imei kayıt yaptırmadım. Bu cihaza repair yaptırdıktan sonra root atmayı planlıyorum. Ama brick falan diyorlar. Telefoncuya Redmi Note 9 root diyorum. Adam bana root ne diyor ? Dalga mı geçiyor bilmiyorum ama neyse. Sizden ricam ben bu cihazı bilerek yurt dışı aldım. Root atıp kullanmak için. Teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Root atıp kullanmak için note 9 yanlış bir tercih olmuş. Root'u bilmemesi üzücü tabi ama mtk larda root olmuyor denebilecek kadar bu işe uygun değil malesef..

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Root atıp kullanmak için note 9 yanlış bir tercih olmuş. Root'u bilmemesi üzücü tabi ama mtk larda root olmuyor denebilecek kadar bu işe uygun değil malesef..
Demokraside çare tükenmez. Bir yabancıya rastladım da mecbur risk alacağım. Önce telefoncuda repair işlemi yaptıracağım ardından eve gelip root atacağım. Xposed bile kurmam şart. Ben dayatılmış sistem uygulamalarından nefret ederim. Root olmadan kaldıramıyorsun. Orijinal youtube kullanmıyorum. Facebook tan nefret ediyorum. Ve uygulamalara para verebilecek gücüm yok. O yüzden patcher kullanmam için root şart.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Link bu şuan videoyu izliyorum. Nasıl işliyor süreç diye. Vaktiniz varsa izleyip yorumlarsanız sevinirim. Teşekkür ediyorum.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

(
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
) Amaç reklam değildir. Yabancı video zaten. Yorum için paylaşıyorum. Lütfen silmeyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

How to Root Xiaomi Redmi Note 9 ✅ Android Q 10 MIUI11 / MIUI12 🔥 Videonun başlığı bu. Forum izin vermiyor videoya.​

Üst Alt