Yardım Redmi Note 9 Rom Yükleme Twrp Kurma ve Root Atma

cnlahmetesat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Esat
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Öncelikle hepinize merhabalar benim Xiaomi Redmi Note 9 Cihazım var. Bu cihazımın sürümünü düşürmek için bu ki Fastboot Rom'u kurmak istiyorum. Ayrıca bu linkdeki twrp'yi ve son olarak bu Magiskin v23 sürümünü kurmak istiyorum. Fakat bu işde çok acemiyim bu işte driver falan kurun vbmeta falan yükleyin diyorlar ne yapıcamı bilmiyorum ve hangi sıra ile yapıcağımıda önce romu kurup twrp'mi atim yoksa twrp kurduktan sonramı romu kurim? Bu driverları nasıl kurucam yardımcı olurmusunuz?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Öncelikle hepinize merhabalar benim Xiaomi Redmi Note 9 Cihazım var. Bu cihazımın sürümünü düşürmek için bu ki Fastboot Rom'u kurmak istiyorum. Ayrıca bu linkdeki twrp'yi ve son olarak bu Magiskin v23 sürümünü kurmak istiyorum. Fakat bu işde çok acemiyim bu işte driver falan kurun vbmeta falan yükleyin diyorlar ne yapıcamı bilmiyorum ve hangi sıra ile yapıcağımıda önce romu kurup twrp'mi atim yoksa twrp kurduktan sonramı romu kurim? Bu driverları nasıl kurucam yardımcı olurmusunuz?
Cihazın boot kilidi açık mı ilk olarak?

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
evet bootloder kilidi açık
Cihazı fastboot modunda pcye bağlayıp mi flash tool (clean All seçeneği işaretli şekilde) istediğiniz romu kurun ancak indirdiniz rom fastboot romu olmalı flash tool ile kurulum için

Oyla:

cnlahmetesat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Esat
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
1
Cihazı fastboot modunda pcye bağlayıp mi flash tool (clean All seçeneği işaretli şekilde) istediğiniz romu kurun ancak indirdiniz rom fastboot romu olmalı flash tool ile kurulum için
Öncelikle rom yüklemeden önce driverları falan kurun diyolar onlar ne oluyor birde romu yükledikten sonra twrpyi kurim değilmi

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Öncelikle rom yüklemeden önce driverları falan kurun diyolar onlar ne oluyor birde romu yükledikten sonra twrpyi kurim değilmi
Driver için mi pc suite indirip kurun tüm driverlari otomatik kurar saten

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Rom dosyasını indirince d ana dizine note9pro isimli klasör açıp içine çıkarın klasör adında boşluk olmasın anti roll back hatası verir
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Videoyu izleyin

Oyla:

yusuf8587

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi a3
Konular
0
Redmi note 9 merlin cihazima twrp yüklemek istiyorum ama 2 denemede brick ile sonuçlandı siyah ekran recovery gözükmüyor mtk işlemcilerde twrp yüklenmiyor galiba orangefoxta olabilir

Oyla:

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Redmi note 9 merlin cihazima twrp yüklemek istiyorum ama 2 denemede brick ile sonuçlandı siyah ekran recovery gözükmüyor mtk işlemcilerde twrp yüklenmiyor galiba orangefoxta olabilir
bootlader kilidi açık mı

Oyla:
Üst Alt