Rom Redmi Note 9 / Redmi 10X 4G Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QJOMIXM İndirme Bağlantıları

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 9 / Redmi 10X 4G Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QJOMIXM İndirme Bağlantıları

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:

Mi Flash Türkçe Sürüm:

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.

Son düzenleme:

taylankenec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taylan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Twrp ile kuracağım hangisini indirmem lazim

mertrich

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
A2 lite
Konular
7

Redmi Note 9 / Redmi 10X 4G Global Kararlı Rom V12.0.4.0.QJOMIXM İndirme Bağlantıları

2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip cihaz güncelleyici menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.

3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:
Paylasilinca eklenecektir...
Mi Flash Türkçe Sürüm:

Uyarı: Verilen talimatları eksiksiz ve doğru uygulamaktan kendiniz sorumlusuz. Kurulumda veya sonrasında Cihazınızda olabilecek arızalardan ben veya miuiturkiye.net sorumlu tutulamaz, sorumluluk kabul edilmez.
oto bağlantı si ne ile yükleniyor

mertrich

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
A2 lite
Konular
7

OTA Bağlantısı:

Recovery Bağlantısı:

Fastboot Bağlantısı:
Paylasilinca eklenecektir...
Mi Flash Türkçe Sürüm:

Arkadaşlar bu güncelleme ile telefon gerçekten kendine geldi. Hiçbir oyunda çentik açık iken kasma sorunu yok ana ekran a dönüşlerde ki hafif takılmalar yok gerçekten redmi note 9 gerçek ruhuna döndü

erdincyarar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sempanze
Cihazım
Mi Note 9 Pro
Meslek
Yazılım Destek Uzm
Konular
12
Ota yüklemesinde güncelleme paketini seçin seçeneği yer almıyor.

erdincyarar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
sempanze
Cihazım
Mi Note 9 Pro
Meslek
Yazılım Destek Uzm
Konular
12
MIUI logosuna 10 defa hızlı hızlı basın.
Teşekkürler oldu şimdi. Birde telefonu pcye bağladığımda dosya aktarımı dediğimde görmüyor, bunun için ne yapmalıyım? Cihaz şarj oluyor bu arada.

Üst Alt