Yardım Redmi Note 9 QJOEUVF ? Vodafone Satıcı Romu Nedir ?

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Kolay gelsin, Miui sürümünü araştırmak istedim. QJOEUVF yazdım google da arattım. 1-2 tane sayfa çıktı ve yabancı. Vodafone satıcı romu diyorlar. İnanın kafam çok karışık. Telefonu yurt dışı alıp repair işlem yaptırmıştım. Kötü bir şey ise telefoncunun kafasında kıracağım. Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İngilizce yazıyı türkçeye çevirip ekran resmi aldım.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2021-09-14 232952.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-14 232952.png
    67,7 KB · Görüntüleme: 18

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazınızda herhangi bir sorun yok ise bu rom ile kullanmaya devam edebilirsiniz, herhangi bir sorunda yaşamazsınız. Cihazınız yada rom Vodafone'a özel (yurt dışı operatör cihazı) olabilir. Bu herhangi bir sorun teşkil etmez. Sorun yaşıyorsanız cihazın BL kilidini açarak cihazınıza uygun farklı romlar deneyebilirsiniz. Cihazınıza ait romlara cihazınızın ana konusundan ulaşabilirsiniz.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Yemin ederim bu cihazı aldığıma pişman oldum. Ne root atabiliyorsun ne 2 dakika da bl kilidini açabiliyorsun. vs. vs. Parçalayacağım dönüp ekonomiye bakıyorum tekrar cebime koyuyorum. Samsung j7 prime dan buna geçtim. O da repair işlemi görmüştü. Android 7 diye epey çabaladım olmadı metal telefonu elimle parçaladım. Sıra bunda galiba. :)

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Yemin ederim bu cihazı aldığıma pişman oldum. Ne root atabiliyorsun ne 2 dakika da bl kilidini açabiliyorsun. vs. vs. Parçalayacağım dönüp ekonomiye bakıyorum tekrar cebime koyuyorum. Samsung j7 prime dan buna geçtim. O da repair işlemi görmüştü. Android 7 diye epey çabaladım olmadı metal telefonu elimle parçaladım. Sıra bunda galiba. :)
Sakin olunuz hocam, ülkemiz cihaz parçalamaya pek uygun değil :)
Sorun yaşıyorsanız cihazın ana konusundan destek alabilirsiniz, sorununuza çözüm yoksa konu açarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
20 yıldır sakin kaldık da ne oldu. Şuan ana konuda geziyorum. Android 10 miuı 12.0.1 kullanıyorum. Yükseltip root denemeye çalışacağım. Brick olursa da el fatiha.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
20 yıldır sakin kaldık da ne oldu. Şuan ana konuda geziyorum. Android 10 miuı 12.0.1 kullanıyorum. Yükseltip root denemeye çalışacağım. Brick olursa da el fatiha.
Bootloader kilidini açmadan root yetkisi alamazsanız. Öncelikli olarak bootlaoder kilidini açın, kilit açıldıktan sonra devamı kolay.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
Bootloader kilidini açmadan root yetkisi alamazsanız. Öncelikli olarak bootlaoder kilidini açın, kilit açıldıktan sonra devamı kolay.
Biliyorum da 1 hafta bekletiyor 1 hafta sonra yine 1 hafta veriyor. Box programları ile açmam yada açtırmam lazım.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Biliyorum da 1 hafta bekletiyor 1 hafta sonra yine 1 hafta veriyor. Box programları ile açmam yada açtırmam lazım.
1 hafta süre içinde dikkat etmeniz gereken noktalar var çünkü. Onlara dikkat etmiyor olabilirsiniz.

1- Cihazı yeniden başlatmayın.
2- Cihazı sıfırlamayın.
3- Mi Hesabı ile ilgili bir işlem yapmayın (çıkış yapmayın, şifre değiştirmeyin).
4- Güvenlik uygulamasını kullanmayın.
5- Temizleyici uygulamasını kullanmayın.
6- Size verdiği saatten (168 saat) daha önce tekrar telefonun BL'sini açmaya çalışmayın.
7- SIM kartınızı çıkartmayın.

Bunlara dikkat ederseniz 1 hafta sonunda sorunsuz açılır cihazınız. Ayrıca ilk açma işlemini yaptığınız Mi Unlock sürümüyle deneyin, onda olmazsa Mi Unlock programının son sürümünü kullanın.

nomoney

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ali
Cihazım
xiaomi redmi 9
Konular
21
1 hafta süre içinde dikkat etmeniz gereken noktalar var çünkü. Onlara dikkat etmiyor olabilirsiniz.

1- Cihazı yeniden başlatmayın.
2- Cihazı sıfırlamayın.
3- Mi Hesabı ile ilgili bir işlem yapmayın (çıkış yapmayın, şifre değiştirmeyin).
4- Güvenlik uygulamasını kullanmayın.
5- Temizleyici uygulamasını kullanmayın.
6- Size verdiği saatten (168 saat) daha önce tekrar telefonun BL'sini açmaya çalışmayın.
7- SIM kartınızı çıkartmayın.

Bunlara dikkat ederseniz 1 hafta sonunda sorunsuz açılır cihazınız. Ayrıca ilk açma işlemini yaptığınız Mi Unlock sürümüyle deneyin, onda olmazsa Mi Unlock programının son sürümünü kullanın.
Sağ olun teşekkürler.

Üst Alt