Soru Redmi Note 9 Proda E-sim Desteği Varmı

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI v12.0.3 Endonezya Kararlı
Telefon Modeli
Redmi Note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Hepinize merhaba arkadaşlar 2021 yılından itibaren e-sim uygulaması hayatımıza geçiçek ve fiziksel sime veda edilicek sizde Xioami Redmi serilerinde redmi note 9 pro da e-sim olacakmı acaba yanıtlarınızı bekliyorum

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hepinize merhaba arkadaşlar 2021 yılından itibaren e-sim uygulaması hayatımıza geçiçek ve fiziksel sime veda edilicek sizde Xioami Redmi serilerinde redmi note 9 pro da e-sim olacakmı acaba yanıtlarınızı bekliyorum
hocam e sim adı üstünde elektronik sim bu cihazın donanımıyla alakalı bişey değil yazılımsal birşey akıllı telefon oldugu sürece sıkıntı yok

Oyla:

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam e sim adı üstünde elektronik sim bu cihazın donanımıyla alakalı bişey değil yazılımsal birşey akıllı telefon oldugu sürece sıkıntı yok
Hocam duyduğuma göre çip varmış esimli donanım olarak bunuda QR kodla okutabiliyorlar

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam duyduğuma göre çip varmış esimli donanım olarak bunuda QR kodla okutabiliyorlar
aynen akıllı telefona gömülü bir çipten bahsediyorlar dediğim gibi akıllı telefon oldugu sürece sıkıntı yok her cihaz e sim desteklicek cihaza çip takcaklarmış

Oyla:

anildurmus6

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anil
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
69
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen akıllı telefona gömülü bir çipten bahsediyorlar dediğim gibi akıllı telefon oldugu sürece sıkıntı yok her cihaz e sim desteklicek cihaza çip takcaklarmış
Bunu yerli ve milli imkanlarla kurulacak olan programmı olacak destekli olacağından
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4.5g üzerinden olucakmı oda var

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Bunu yerli ve milli imkanlarla kurulacak olan programmı olacak destekli olacağından
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4.5g üzerinden olucakmı oda var
hocam yazılım veya program yok çip olayı nasık olcak bilmiyorum cihazın içinemi gömcekler sim kart yuvasına mi çip takcaklar emin değilim ama akıllı kimlik kartı gibi düşünün çipli olcak

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
E-sim için bir yonga gereklidir. Bu yonga olmadan cihaz e-sim desteklemiyor maalesef
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
E-sim için bir yonga gereklidir. Bu yonga olmadan cihaz e-sim desteklemiyor maalesef
hayır hocam o şekilde değil yonga gerekmiyor cihaza haricen çip ekleniyor yapılan açıklama bu şekilde haricen cihaza çip eklencek yonga ile ilgili bir haber okumadım haber ile ilgili kaynak varsa atabilirseniz sevinirim ?

Oyla:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
hayır hocam o şekilde değil yonga gerekmiyor cihaza haricen çip ekleniyor yapılan açıklama bu şekilde haricen cihaza çip eklencek yonga ile ilgili bir haber okumadım haber ile ilgili kaynak varsa atabilirseniz sevinirim ?
Haricen derken nasıl bir işlem yapılıyor hocam? İçi mi açılacak yoksa farklı bir yöntem mi?

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Haricen derken nasıl bir işlem yapılıyor hocam? İçi mi açılacak yoksa farklı bir yöntem mi?
ben hem yeni çıkan cihazlarda entegre olcak diye biliyorum hemde sonradan cihaza çip takılabilecek yani anaarta entegre edilebilecek diye biliyorum haberlerde bu şekilde bahsediliyor tüm akıllı cihazlara entegre edilebiliyor diye biliyorum

Oyla:
Üst Alt