Rom Redmi note 9 pro

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Eu 12.0.2 kullanıyorum daha bugün geçtim bu Roma biraz kullandıktan sonra arasındaki performans farkını anlayacağım inşallah ama global Roma göre çok büyük fark var alışmak zor olacak
Hocam o romu denedim de çok fazla kasma var. Eğer performans istiyorsanız kullandığım romu öneririm.

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27
Hocam o romu denedim de çok fazla kasma var. Eğer performans istiyorsanız kullandığım romu öneririm.
Evet kasmalar mevcut bende şöyle düşündüm yeni attığım için alışınca düzelir diye düşünüyorum eğer kasmalar devam ederse romu değiştirmek zorunda kalacağım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bir de hocam eu kullanıcısı olarak ios tema bulamıyorum temalar kısmında nasıl bulabilirim hep çince şeyler var

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Evet kasmalar mevcut bende şöyle düşündüm yeni attığım için alışınca düzelir diye düşünüyorum eğer kasmalar devam ederse romu değiştirmek zorunda kalacağım
Alakası yok hocam yeni atmanızla en fazla 15 dakika ki sistem kurulsun. Ondan sonra kasması tamamen romla alakalı

O konuda fikrim yok.

Erayflr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eray Filar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
27

ahmethanceylan3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmethan cey
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
9
Hocam redmi note 9 pro zaten Çin'de satışa çıkarılmadığı için üstüne her güncellemede farklı sorunlar çıkarıyor. Destek yok cihaza. İyi ki garantisiz istediğim gibi rom değiştirebiliyorum.
Hocam android 11 ve MIUI 12.5 gelirmi cihaza MIUI 12.5 da baya sorun düzeltilecekmiş mesela geçen 12.0.5.0 geldi 12.0.4.0 varken MIUI optimizasyonu vardı 12.0.5.0 gelince MIUI optimizasyonu gitti MIUI 12.5 gelcekmiş internetten duyduğuma göre MIUI 12.5 iyi olcakmış diyorlar onu bekliyorum

Üst Alt