Yardım Redmi Note 9 Pro Yeniden Başlatma Sorunu

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Merhabalar,

Bir tanıdığımın Redmi Note 9 Pro'su telefon görüşmelerinde kapanıyor ve yeniden başlıyor. Bu sorunu her zaman yapmıyor ancak adamı telefondan soğutmaya yetti diyebilirim. Kimin aradığının bir önemi yok, karşı taraf telefonu cevapladığında ya da ona gelen çağrıyı cevapladığında telefon yeniden başlıyor.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Çözümünü biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Bu sorunu bende yaşıyorum konu hakkında bilgisi olan var mı ?

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Merhabalar,

Bir tanıdığımın Redmi Note 9 Pro'su telefon görüşmelerinde kapanıyor ve yeniden başlıyor. Bu sorunu her zaman yapmıyor ancak adamı telefondan soğutmaya yetti diyebilirim. Kimin aradığının bir önemi yok, karşı taraf telefonu cevapladığında ya da ona gelen çağrıyı cevapladığında telefon yeniden başlıyor.

Daha önce böyle bir sorunla karşılaşan var mı? Çözümünü biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.
aynı hatanın birerbirini bir arkadaşım yaşıyor. İnternetten basit bir bilgi ile denediğim şey işe yaramış gözüküyor. Cihazda 4G'yi kapatıp 3G'yi ayarladigimizda kapanıp açılma problemi çözüldü. Ama bu işlemi yapıp yine aynı hatayla karşılaşan bir çok kişi var. Denemekten zarar gelmez.

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
aynı hatanın birerbirini bir arkadaşım yaşıyor. İnternetten basit bir bilgi ile denediğim şey işe yaramış gözüküyor. Cihazda 4G'yi kapatıp 3G'yi ayarladigimizda kapanıp açılma problemi çözüldü. Ama bu işlemi yapıp yine aynı hatayla karşılaşan bir çok kişi var. Denemekten zarar gelmez.
Acaba plaka olayından dolayı mı oluyor ? Sorun yaşayanlar bir belirtse aslında sorunun nereden kaynaklı olduğunu tam olarak anlarız

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Denendi ancak sorun maalesef devam ediyor

HalilSenn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi9T
Meslek
Gömülü Sistem Müh.
Konular
12
Cihazınız kayıtlı mı acaba ? Birde rom olarak hangi romdasınız.
Cihaz tanıdığıma ait Rom olarak hangisinde bilmiyorum, Türkiye'den alındı garantili. Garantiye daha önce bu sorun için gönderilmişti.

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Cihaz tanıdığıma ait Rom olarak hangisinde bilmiyorum, Türkiye'den alındı garantili. Garantiye daha önce bu sorun için gönderilmişti.
O zaman sorun yazılımsal hocam sizin cihazınız orjinal ise mecbur güncelleme bekleyeceğiz. Yinede imei sorgulatın orjinal olduğuna emin olun derim.

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Konum ve 4.5G aynı anda açık olunca da bu problem meydana geliyormuş.

xperia01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Boery
Cihazım
45
Konular
4
Yazılımsal sorun galiba umarım düzelticez diye bozmazlar çünkü çok stable miu 12.5 ile android 10 baya oturaklı çalışıyor. Tek sorun bu şuan için benim fark ettiğim.

Üst Alt