Yardım Redmi Note 9 Pro Yavaş Şarj olması

osmanayte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 4x
Konular
2
Arkadaşlar Öncelikle Merhabalar.
3 Gün önce Xiaomi Redmi Note 9 Pro cihazını aldım Dün akşam saatlerinde Güncelleme geldi ve yaptım(11.0.2) akşam saat 3 gibi şarjım %38 lerde iken şarja taktım ve sabah 8.30 kalktığımda şarjım %91 idi yani tam doldurmamış.
Ayrıca %86 da şarja taktım ve tam 30 dakikada %90 oldu ekran kapalı bu durum normal mı ?
Ayrıca şarjı hızlı bitiyor hiç ve bana garip gelen durum ise Temalar uygulamasını kullanmadığım halde %44 lük bir tüketim sağlıyor.
Teşekkürler Ederim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-15-18-46-34-330_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2020-09-15-18-46-34-330_com.android.settings.jpg
    225,1 KB · Görüntüleme: 92

asgtr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asg
Cihazım
Resmi Note 9 Pr
Konular
0
Normal değil bu. Ben ilk aldığımda %5 şarja kadar bekledim ve ne kadar sürede dolacak şekilde saat tuttum. 1 saat 10 dk gibi bir sürede tam doluluğa ulaştı.

Rom sizinki ile aynıydı. Bir hafta bootloader kiliti için bekleyip xiaomi.eu romunu yükledim. Pil ayarlarından kullanmadığım ya da az kullandığım bütün uygulamaların arka planda çalışmasını engelledim.

Şimdiki şarjım resimdeki gibi. Ya fabrika ayarlarına geri dönün test edin ya da servise verin. Bootloader kilidini açmak garantide sıkıntı çıkarıyor diye okudum burada.

Ben bir de çift hat kullanıyorum. Şarj ona göre bile çok iyi dayanıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

osmanayte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 4x
Konular
2
Şuan düzeldi gibi normal şarj oluyor şarjı %5 kadar düşürüp öyle şarja takicam denemek için son pil istatistikleri bu

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-18-21-21-22-118_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-09-18-21-21-22-118_com.miui.securitycenter.jpg
    250,5 KB · Görüntüleme: 65
Oyla:

osmanayte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 4x
Konular
2
Malesef dün gece saat 3.5 gibi %6 da şarja taktım sabah 9 da şarjım %57 idi sizce bu durumun sebebi ne
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Malesef dün gece saat 3.5 gibi %6 da şarja taktım sabah 9 da şarjım %57 idi sizce bu durumun sebebi ne

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-19-09-59-23-183_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-09-19-09-59-23-183_com.miui.securitycenter.jpg
    205 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Oyla:

nihaterim

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
nihat
Cihazım
RN3-6pro-5Splus
Konular
3
Şarz cihazına bir bakın kaçlık 33 w olması lazım eğer öyleyse yeni rom atın gene düzelmesse şarz cihazınınızı değiştirin.

Oyla:

osmanayte

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Redmi 4x
Konular
2
Şarz cihazına bir bakın kaçlık 33 w olması lazım eğer öyleyse yeni rom atın gene düzelmesse şarz cihazınınızı değiştirin.
Rom nasıl atılır bilmiyorum öyle bir imkanında yok 11.0.2 benim arkadaşımda aynı telefondan onun 11.0.6 onun 40 dakikada hızlı şarj oldu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

33 w şarj aleti hepsi buradan sitesinden aldım orijinal yani o yönden sıkıntı yok

Oyla:

furkantekiner26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Normal değil bu. Ben ilk aldığımda %5 şarja kadar bekledim ve ne kadar sürede dolacak şekilde saat tuttum. 1 saat 10 dk gibi bir sürede tam doluluğa ulaştı.

Rom sizinki ile aynıydı. Bir hafta bootloader kiliti için bekleyip xiaomi.eu romunu yükledim. Pil ayarlarından kullanmadığım ya da az kullandığım bütün uygulamaların arka planda çalışmasını engelledim.

Şimdiki şarjım resimdeki gibi. Ya fabrika ayarlarına geri dönün test edin ya da servise verin. Bootloader kilidini açmak garantide sıkıntı çıkarıyor diye okudum burada.

Ben bir de çift hat kullanıyorum. Şarj ona göre bile çok iyi dayanıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
merhaba, benim de bir haftadır yavaş şarj oluyor. Mi 12.0.3 güncelmmesi yüklü, düzeltebilir myim bu sorunu?

Oyla:

Kaan 4142

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Note 9pro
Konular
3
merhaba, benim de bir haftadır yavaş şarj oluyor. Mi 12.0.3 güncelmmesi yüklü, düzeltebilir myim bu sorunu?
Benimde şu anda öyle oluyo 12.0.3 bayadir yüklü ama bugün sarjim normalden biraz daha fazla çabuk bitti taktım 86 dayken 7 dakika var dedi sonra 4 dedi 25 dk sonra 96 oldu korkmaya başladım daha 2 ay olmadı alalı

Oyla:

mustafasahbaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFA
Cihazım
NOTE 9 PRO
Konular
1
arkadaslar benımkide note 9 pro 2 ay oldu alalı son 3 gundur telefon cok yavas oluyor mesela ıraz once 25 dk once taktım sarja %28 di taktıktan 10 dk gecti baktım %31 olmus 3 gundr boyle sorun nedir anlamadım formatlasam mı ne yapsam servıse mı versem

Oyla:

Bescaes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Djjfjddkkedk
Cihazım
Redmi
Konular
0
Ayarlardan pil ve performansa girin pil tasarrufunu açın