Yardım Redmi Note 9 Pro Twrp Yüklüyken MIUI Güncelleme

abcavad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abcavad
Cihazım
pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global
Telefon Modeli
redmi note 9 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Kardeşimin telefonunda twrp yüklüydü MIUI 12.5 güncellemesi yapmış şuan telefon redmi yazısında kalıyor ve titreyip kendini resetliyor sürekli bu şekilde, twrp moduna giriyor ancak ne yaparsam yapayım herşeyde failed to mount product, vendor hatası veriyor. mount bölümünden vendor ve product seçemiyorum. fastboot modunada giriyor mi flash uygulamasıyla rom atmayıda denedim ama rom atılırken telefon kendiliğinden fastboot modundan çıkıp redmi yazısı geliyor titreyip tekrardan resetliyor telefonu ve sürekli bu şekilde devam ediyor yardımcı olabilecek varmı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca twrp de install kısmına bilgisyardan rom yüklemeye çalıştığımda da hiçbir hata vermeden zip dosyasını telefon dizinine kopyalama işlemi iptal ediliyor hiçbir gösterge panel çıkmıyor bile

Son düzenleme:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Twrp ekranından format kısmına girebiliyor musunuz? Eğer girebiliyorsanız format data sonrasında, dalvik, cache, system, data kısımlarını seçerek format atın. Cihazı yeniden recovery modunda başlatın ve yüklemek istediğiniz romu atıp yükleme yapın. Yada aşağıdaki programı deneyin.

Oyla:

abcavad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abcavad
Cihazım
pro
Konular
1
Twrp ekranından format kısmına girebiliyor musunuz? Eğer girebiliyorsanız format data sonrasında, dalvik, cache, system, data kısımlarını seçerek format atın. Cihazı yeniden recovery modunda başlatın ve yüklemek istediğiniz romu atıp yükleme yapın. Yada aşağıdaki programı deneyin.

format data yapmaya çalıştığımda
Failed to mount '/vendor' (invalid argument)
Failed to mount '/product' (invalid argument)

diye kırmızı yazıyla hata alıyorum

Oyla:

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
format data yapmaya çalıştığımda
Failed to mount '/vendor' (invalid argument)
Failed to mount '/product' (invalid argument)

diye kırmızı yazıyla hata alıyorum
Yukarıda verdiğim programı denediniz mi? Çözüm olmuyorsa otg aparatı temin edip, usb bellek üzerinden rom yüklemeyi deneyin.

Oyla:

abcavad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
abcavad
Cihazım
pro
Konular
1
Yukarıda verdiğim programı denediniz mi? Çözüm olmuyorsa otg aparatı temin edip, usb bellek üzerinden rom yüklemeyi deneyin.
programı denedim maalesef hata veriyor olmuyor, ancak mi flash ile global rom kurdum başarılı olarak kuruldu kurulum işlemi bittikten sonra telefon ne fastboot moduna ne de twrp ye girmiyor güç düğmesine basınca ve telefonu bilgisayara baglayınca redmi yazısı sürekli olarak yanıp sönüyor başka hicbirşey olmuyor bilgisayar telefonuda görmüyor

Oyla:
Üst Alt