Yardım Redmi Note 9 Pro Türkiye Yazılım sonrası problemlerim. Yardımcı olur musunuz?

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Arkadaşlar bende Global yazılım yüklü Note 9 Pro var. Bu cihazın bootloader kilidini açıp fastboot üzerinden MIUI 12 güncellemesi alan Türkiye romunu yükledim. Güncelleme sorguladığımda miui12 görünmüyor. Ayrıca Netflix uygulaması bu ülkede geçerli değil hatası veriyor. Ayrıca para ödeyip aldığım tapatalk uygulaması da Google Play'de görünmüyor.

1- MIUI 12 güncellemesi gelir mi?
2- Bootloader kitlesem yine netflix ve tapatalk uygulamasını kullanabilir miyim?

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16

Buradan kayıt yaptım bakalım. Olacak mı?

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Dikkat etmenizi öneriyorum. Mi flashla genelde bu işlem yapıldığında the system destroyed hatası alınıyor. Telefonun kendi orijinal sürümü neyse bl kilidi o sürümde kapatılır yoksa cihaz brick olur diye biliyorum.
Tamam kapatmaktan vaz geçiyorum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Oyla:

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Tamam kapatmaktan vaz geçiyorum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

Sertifika yerinde kayit yaptim bende denemek tapatalk yükle deyince hata verdi apksini indirdim sorunsuz çalıştı öyle yapabilirsin hocam

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Sertifika yerinde kayit yaptim bende denemek tapatalk yükle deyince hata verdi apksini indirdim sorunsuz çalıştı öyle yapabilirsin hocam
Tapatalk bulup yüklüyorum fakat ben bunu satın almıştım. Şimdi onu indiremiyorum. Sıkıntı orada. Pro versiyon almıştım.

Oyla:

emir53

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
galaxy c7
Konular
4
Tapatalk bulup yüklüyorum fakat ben bunu satın almıştım. Şimdi onu indiremiyorum. Sıkıntı orada. Pro versiyon almıştım.

Hocam hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama siz hesap olarak aliyosunuz pro versiyon o hesabi girince pro olmasi lazim

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Hocam hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama siz hesap olarak aliyosunuz pro versiyon o hesabi girince pro olmasi lazim
Ağ deyince markete yönlendirme yapıyor ama markette görünmüyor

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Şimdi kendi kendime kaşındım. Gittim boot loader açtım. Sonra joyuse cihazıma Türkiye miui 11 yükledim. Google Play sertifikası kayboldu. Sonra hemen miui 12 güncellemesi gelmedi. Gece gelmiş. Yükledim. Buraya kadar sıkıntı yok. Sonrasında yapı kredi uygulaması çökmeye başladı.

Anlayacağınız sarhoş idim aydım. Ben bu işten caydım. Cihazın tr garantili IMEI sıkıntısı yaşamadım. Garantili idi haliyle o da gitti.

Şimdi geri nasıl dönerim yada bana ne önerirsiniz arkadaşlar?

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Şimdi kendi kendime kaşındım. Gittim boot loader açtım. Sonra joyuse cihazıma Türkiye miui 11 yükledim. Google Play sertifikası kayboldu. Sonra hemen miui 12 güncellemesi gelmedi. Gece gelmiş. Yükledim. Buraya kadar sıkıntı yok. Sonrasında yapı kredi uygulaması çökmeye başladı.

Anlayacağınız sarhoş idim aydım. Ben bu işten caydım. Cihazın tr garantili IMEI sıkıntısı yaşamadım. Garantili idi haliyle o da gitti.

Cihazın bootloader kilidini açmanız garanti dışı yapmaz hocam. Ayrıca şu an global stabil Türkiye sürümü kullanıyorsunuz herhangi bir sıkıntı yok garantiye vermenizde. He isterseniz tr yerine global sürüme geçip verebilirsiniz garantiye. Ben bootloader açık eu rom yüklü rootlu cihazımı garantiye verdim. Onlar zaten cihazı açarken önce temiz kurulum yapıyorlar bu yüzden farketmiyorlar içinde ne var. Tabi ki şans işi biraz da. Ama sadece bootloader kilidinin açık olması garanti dışı bırakmaz

Oyla:

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

Hocam yüklemek istediğiniz romun fastboot olanını indirin, mi flash ile kurmadan Clean all and lock seçip hem istediğiniz romu hemde bootloader kilidini kapatabilirsiniz.

Oyla:

kerimcelik1717

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
16
Cihazın bootloader kilidini açmanız garanti dışı yapmaz hocam. Ayrıca şu an global stabil Türkiye sürümü kullanıyorsunuz herhangi bir sıkıntı yok garantiye vermenizde. He isterseniz tr yerine global sürüme geçip verebilirsiniz garantiye. Ben bootloader açık eu rom yüklü rootlu cihazımı garantiye verdim. Onlar zaten cihazı açarken önce temiz kurulum yapıyorlar bu yüzden farketmiyorlar içinde ne var. Tabi ki şans işi biraz da. Ama sadece bootloader kilidinin açık olması garanti dışı bırakmaz
O zaman şöyle yapsam;
1- Global miui 11 fastboot olanı indirsem. Flashlasam,

2- ADB konutları ile bootloader tekrar kilitlesem

Google Play sertifika sıkıntısı da kaybolur eskiye dönebilir miyim hocam? Derler ya dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım sonra korkuyorum açıkçası.

Oyla:
Üst Alt