Yardım Redmi Note 9 Pro Sürekli Restart

karaman443

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kamil
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Arkadaşlar telefonum bugün kendi kendiliğinden restart atmaya başladı redmi yazısı geliyor miui recovery menüsü geliyor bir kaç saniye sonra yenideb başlıyor yarın aldığım yere götüreceğim ancak o zaman kadar nasıl kapatabilirim telefonu yada nasıl çözerim bu sorunu ?

Smd46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Gm8
Konular
0
Bu bende de yapmıştı rastgele çözmüştüm. Anladığım kadarıyla açma kapama tuşu içerde takılıyor gibi oraya sert basıp kurcalayıp birşeyler yaptım ama sinir olduğumdan hatırlamıyorum. Sonra da sert basarak deneyerek açtım.

Baris20055

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Note 9 pro
Konular
0
Arkadaşlar telefonum bugün kendi kendiliğinden restart atmaya başladı redmi yazısı geliyor miui recovery menüsü geliyor bir kaç saniye sonra yenideb başlıyor yarın aldığım yere götüreceğim ancak o zaman kadar nasıl kapatabilirim telefonu yada nasıl çözerim bu sorunu ?
sana ulaşabileceğim bir mail varmı
ben yardımcı olurum

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
sana ulaşabileceğim bir mail varmı
ben yardımcı olurum
Bireysel yardım yasak forum haricinde.
[bildigim kadarı ile.]
cantara hocam haksızmıyım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bootloader açık ise fastboot moduna alıp mi-flash ile rom yüklemeyi ile deneyin.

Üst Alt