Soru Redmi Note 9 Pro stock rom root!!!

miui99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savaş
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
3
Arkadaşlar merhaba,
Günlerdir forumun altını üstüne getirdim ama sorunuma net bir yanıt bulamadım. Okudukça kafam iyice karışmaya başladı. Tamam işte bu, dediğim konunun bir kaç cevabında olur bunu kurun, derken diğer sayfada sıkıntı çıkıyor yüklemeyin cevaplarını gördüm. Eminim çoğu arkadaş benimle hemfikirdir.

Telefonum Redmi Note 9 Pro joyuse. Xiaomi Türkiye garantili. MIUI 12 güncellemesi almış orjinal stock rom yüklü. Kilit konusu sıkıntı değil. Ayrıca sürüm bilgisi için resim ekledim.

Kısaca merak ettiğim şu;
Bu telefona root yapmak istersem...
a) evet şu linkdeki rehberi birebir uygula root yaparsın
b) hayır orjinal stock fabrika romu olduğu için root yapılmaz
c) yapılır ama riskli
d) bu işe hiç girme

Yanıtlarınıza göre telefonu elden çıkarmayı düşüneceğim çünkü root benim için olmazsa olmaz.
Hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20201205_193010.jpg
    IMG_20201205_193010.jpg
    110,6 KB · Görüntüleme: 11

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Arkadaşlar merhaba,
Günlerdir forumun altını üstüne getirdim ama sorunuma net bir yanıt bulamadım. Okudukça kafam iyice karışmaya başladı. Tamam işte bu, dediğim konunun bir kaç cevabında olur bunu kurun, derken diğer sayfada sıkıntı çıkıyor yüklemeyin cevaplarını gördüm. Eminim çoğu arkadaş benimle hemfikirdir.

Telefonum Redmi Note 9 Pro joyuse. Xiaomi Türkiye garantili. MIUI 12 güncellemesi almış orjinal stock rom yüklü. Kilit konusu sıkıntı değil. Ayrıca sürüm bilgisi için resim ekledim.

Kısaca merak ettiğim şu;
Bu telefona root yapmak istersem...
a) evet şu linkdeki rehberi birebir uygula root yaparsın
b) hayır orjinal stock fabrika romu olduğu için root yapılmaz
c) yapılır ama riskli
d) bu işe hiç girme

Yanıtlarınıza göre telefonu elden çıkarmayı düşüneceğim çünkü root benim için olmazsa olmaz.
Hepinizi saygıyla selamlıyorum.
hocam cihaza root yapmanız mümkün yardımcı olurum size ugrasmak isterseniz önce kilit açıcaksınız ardından twrp kurcaksınız ardından root kurcaksınız

miui99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savaş
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam cihaza root yapmanız mümkün yardımcı olurum size ugrasmak isterseniz önce kilit açıcaksınız ardından twrp kurcaksınız ardından root kurcaksınız
Telefonumda yüklü, orjinal global roma sorunsuz root yapabileceğim anlaşılmıştır.
Kiliti açıp sizi rahatsız edeceğim. Hocam son olarak rom değişikliği yapmayacağım sadece root istiyorum talimatlara harfiyen uyulduğu taktirde brick olma ihtimali varmıdır.
Katkı ve yardımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim. Kolay gelsin..

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Telefonumda yüklü, orjinal global roma sorunsuz root yapabileceğim anlaşılmıştır.
Kiliti açıp sizi rahatsız edeceğim. Hocam son olarak rom değişikliği yapmayacağım sadece root istiyorum talimatlara harfiyen uyulduğu taktirde brick olma ihtimali varmıdır.
Katkı ve yardımlarınızdan dolayı tekrar teşekkür ederim. Kolay gelsin..
evet bootloba düşme ihtimali var yani brick olma ihtimali var cihazın ama sorun değil twrp kurcagımız için romu yeniden Twrp üzerinden kurabilirsiniz stock romu yani en fazla cihaz sıfırlanır bilgileriniz gider

Son düzenleme:

miui99

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Savaş
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
evet bootloba düşme ihtimali var yani brick olma ihtimali var cihazın ama sorun değil twrp kurcagımız için romu yeniden Twrp üzerinden kurabilirsiniz stock romu yani en fazla cihaz sıfırlanır bilgileriniz gider
Anladım hocam. Brick olsa bile twrp ile stock romu tekrar atabiliyor ve brickten kurtarabiliyorsak içindeki bilgilerin silinmesi ve cihazın sıfırlanması hiç önemli değil. Keyfim yerine geldi biraz. Teşekkür ederim.

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Anladım hocam. Brick olsa bile twrp ile stock romu tekrar atabiliyor ve brickten kurtarabiliyorsak içindeki bilgilerin silinmesi ve cihazın sıfırlanması hiç önemli değil. Keyfim yerine geldi biraz. Teşekkür ederim.
sorun yok hocam siz kilit açılınca haber edin hallederiz

Üst Alt