MIUI 12 Redmi Note 9 Pro Rusya Kararlı V12.0.1.0.QJZRUXM İndirme Bağlantısı

Monalte

T͜͡c٭ Sabri Can DOĞAN
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sabri Can
Cihazım
Oneplus 8T
Konular
159

b_redmi-note-9-pro-10.png

Redmi Note 9 Pro Rusya Kararlı V12.0.10.QJZRUXM
Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;
Eklenecektir..

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.

draqkin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
özgür
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Meslek
Dr.
Konular
5
Rusya romu ile Endonezya romu arasındaki farkları bilen var mı? Türkiye romundaki google dialler ve sms midemi bulandırdı mecburen eu 11 romda takılı kaldım. Endonezya romunda da arayıcıda türkçe karakterli rehber kayıtlarında sıkıntı çıkarıyor. Arada kaldım, bu gidişle eu den umut yok gibi

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Rusya romu ile Endonezya romu arasındaki farkları bilen var mı? Türkiye romundaki google dialler ve sms midemi bulandırdı mecburen eu 11 romda takılı kaldım. Endonezya romunda da arayıcıda türkçe karakterli rehber kayıtlarında sıkıntı çıkarıyor. Arada kaldım, bu gidişle eu den umut yok gibi
bekleme de kalın redmi note 9 proda mıuı 12 olarak sırada EEA rom var ardından global gelicek global geldiği anda zaten eu romda o gün içerisinde gelir bende suan eu romdayım zaten mıuı 12 suan için pişmanlık sorunlu şarj performans çok kötü mıuı 11 miss gibi büyük beklentiler içinde eu roma mıuı 12 bekliyoz ama oda sıkıntı çıkarıcak

Üst Alt