Rom Redmi note 9 Pro performans (gaming) rom var mı ?

Keopsfenks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Huawei
Konular
1
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Eu kararlı rom 12.0.1.0 Kullanıyorum ve agni Kernel var ama hala istediğim gibi değil. Performans odaklı rom arıyorum. Note 9 Pro için gaming rom yok mu ?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Aosp romlara bakabilirsiniz. Evolution X 'e oyuncu romu derler genelde.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Selamın Aleyküm arkadaşlar. Eu kararlı rom 12.0.1.0 Kullanıyorum ve agni Kernel var ama hala istediğim gibi değil. Performans odaklı rom arıyorum. Note 9 Pro için gaming rom yok mu ?
Hocam 9 pro için suan mıuı 12 akıcı bir rom mevcut değil belki aosp deneyebilirsiniz ama mıuı arayüzünden sonra ilginç gelir o arayüz

Oyla:

keopsfenks19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlyasgrbz
Cihazım
Xiaomi mi 9 SE
Konular
5
Hocam 9 pro için suan mıuı 12 akıcı bir rom mevcut değil belki aosp deneyebilirsiniz ama mıuı arayüzünden sonra ilginç gelir o
Hocam oyunda optimizasyon sorunu var (codm) eu kararlı güzel bi rom ama cok fazla kasma vardı agni Kernel azalttı ama yeterli değildi evolution X 5 sürümü var gayet iyi agni bunda da bi denemek istiyorum etkisi var mı diye

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Hocam oyunda optimizasyon sorunu var (codm) eu kararlı güzel bi rom ama cok fazla kasma vardı agni Kernel azalttı ama yeterli değildi evolution X 5 sürümü var gayet iyi agni bunda da bi denemek istiyorum etkisi var mı diye
Tabi aosp için olanı indirip kurabilirsiniz ama mutlaka twrpden yedek alın öyle kurun

Oyla:
Üst Alt