Yardım redmi note 9 pro modem dosyası arıyorum

SefaMeert

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Mert
Cihazım
OnePlus 9R & Po
Konular
34
yanlış qcn yuklemesinden oldu bende de ,
9 qcn si , 9s ve 9 pro qcn sine tam uyum sağlamıyor
orjinal qcn bulup, yuklemeyi deneyin
Merlin de qcn yok ki neyden bahsediyorsunuz? Note 9 dediğiniz cihaz mtk zaten . Diğer ikisi için evet doğru . 9 Pro (joyeuse) cihaza 9s(curtana) qcnsi attılar ise uyum sağlamaz .

efemcan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Red mi Note 7
Konular
0
Modem dosyası bu şekilde rastgele yüklenmez cihazınızın içindeki sürümün fastboot romunu indirip içinden almanız gerek. başka sürüme ait modem dosyası yazarsanız cihazınız açılmayabilir. en sağlam yöntem mi flash ile rom yazmaktır. yanlız şebeke sorununa modem dosyasının çözüm olacağını hiç sanmıyorum. şebeke sorununuz imei repair işlemi ile alakalıdır. Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
hocam merhaba benim imeile ilgili bir sıkıntım yok. fakat miui 13 yükledikten sonra telefon reboot ekranında kalıyor nv data is curruped hatası alıyorum. İNTERNETTEN araştırdım modem.bat dosyası lazım . benim telefon redmi note 9 ( 10x 4g merlin modeli ) ben bunu nasıl çözebilirim. diğer modellerde dosya var basit bir şekilde kurulumunuda öğrendim ama bende yok malesef yardımcı olursanız çok sevinirim.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
hocam merhaba benim imeile ilgili bir sıkıntım yok. fakat miui 13 yükledikten sonra telefon reboot ekranında kalıyor nv data is curruped hatası alıyorum. İNTERNETTEN araştırdım modem.bat dosyası lazım . benim telefon redmi note 9 ( 10x 4g merlin modeli ) ben bunu nasıl çözebilirim. diğer modellerde dosya var basit bir şekilde kurulumunuda öğrendim ama bende yok malesef yardımcı olursanız çok sevinirim.
özel mesaj ile bilgi verdim.

Üst Alt