Yardım Redmi note 9 pro MIUI optimizasyonu gözükmüyor

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Ben kapatmak istemiyordum ki açmak istiyordum always on display açmak istiyodum ama onu yapmak için MIUI optimizasyonu nu açmak gerekiyormuş bendede MIUI optimizasyonu gözükmüyor siz konuyu biraz yanlış anlamışsınız
AOD açmak için Optimizasyon ayarını kapatmanız lazım hocam. Zaten hâli hazırda ayar aktif olarak çalışır. Kapatırsanız AOD görünür. :)

ahmethanceylan3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmethan cey
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
9
Dostum, geliştirici seçenekleri sekmesine girdiğinde en altta "Varsayılan değerlere sıfırla" seçeneğine seri bir şekilde 4-5 kere tıklaman durumunda MIUI Optimizasyonu seçeneği gelecektir. Lütfen bilgisi olmayan arkadaşlar yönlendirme yapmasın. Bu durum yeni rom yüklemek ya da twrp ile çözülebilecek birşey değil. Yeni sürüm xiaomi yazılımlarında bu ayar sistem tarafından otomatik olarak gizleniyor.
Hocam öyle yaptım ama geri tuşuna basınca tekrar kayboluyor bende

nasbedri

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bedrettin
Cihazım
Redmi Note 9
Konular
50
Hocam öyle yaptım ama geri tuşuna basınca tekrar kayboluyor bende
Her seferinde kaybolması da sistem tarafından otomatik olarak yapıldığından dolayı. Ancak seçeneği işaretledikten sonra tekrar el ile kapatmadığın sürece ayarda bir değişiklik olmaz. Optimizasyonu açtıysan gizlense bile açık olmaya devam eder

raqli001

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
ilqar
Cihazım
redmi note 9 pr
Konular
8
MIUI optimizasyonu gözükmüyor varsayılan değerlere sıfırla diyorum gözüküyor ama geri tuşuna basıp always on displayı açmayı denediğimde aktif olmamış olduğunu görüyorum
Sizdeki rom nedir hocan yani 9 pro cihazlarda oficall olarak always on disipley desteklenmiyor ips ekran oldugundan

leotry

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vedat
Cihazım
Mi 10 PRO
Konular
0
Mİ 10 Pro Kullanıyorum Root Yok Telefonumda Ve Ne Yaptı İsem Bu Miui Optimizasyon seçeneğini getirtemedim bende de gözükmüyor bunu nasıl devre dışı bırakacağım bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Mertarı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Huawei y6 2018
Konular
6
Sizi suçlayıcı bir şey demedim hocam. Ayarın ne kadar riskli olduğunu belirtiyorum. Suçlu ilan ettiğim kişiler arasında siz yoksunuz. Aslında kimseyi suçlu ilan etmiyorum ama biraz düşüncesiz buluyorum insanların MIUI Optimizasyonu'nu kapatmayı tavsiye etmesini. Siz onlardan değil, onların kurban adaylarındansınız. :)
Şuan kapalı, bir sorun yaşamıyorum. Açmalı mıyım?
YouTube vanced için kapatmıştım.

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Şuan kapalı, bir sorun yaşamıyorum. Açmalı mıyım?
YouTube vanced için kapatmıştım.
En başta kapatılmasını bile uygun bulmuyorum hocam. Şu an sorun yokken geri açınca sorun yaşama ihtimaliniz bile var. :)

ykaptan41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil
Cihazım
Redmi note7
Konular
2
MIUI optimizasyonu gözükmüyor varsayılan değerlere sıfırla diyorum gözüküyor ama geri tuşuna basıp always on displayı açmayı denediğimde aktif olmamış olduğunu görüyorum
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu yolu takip ederseniz etkin hale geliyor

Üst Alt