Sohbet Redmi note 9 pro konuşma kaydı

serkanacan

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Note 9 pro 64
Konular
1
3 ay önce Redmi note 9 pro 64 türkiye garantili global roomlu cihaz aldım.
Telefon görüşmelerinin kayıt özelliği hafızada yaşadığım sağlık problemlerinden dolayı iş yerim için çok önemli.
-Güncelleştirme merkezine telefon geri bildirim yerlerine facebook a bir çok yere ihtiyacımı belirttim üstüne para vereyim bana konuşma kayıtlı telefon verin dedim sonuç yok.
-Bu olayı çözebilecek telefoncu bulamadım.
-Denemediğim uygulama kalmadı yasal sorumluluklardan dolayı bu telefonda konuşma kayıt uygulamalarıda düzgün çalışmıyor.
-Tamam dedim araştırdım Endonezya yada hindistan room yükleyeyim dedim.
-Hiç bilmediğim hiç sevmediğim bir işi yapmaya başladım flas tool indir bootloader usb ayıklama twrp işin profesyonelleriinni yapacagı bir dunya işe bir dunya vaktimi vererek öğrenmeye çalıştım
-Room atmadan önce twrp ile cihaz imei ve bazı önemli bilgilerini kaydetmem gerektiğini öğrendim.
-Bootloader actım sandım 168 saat bekle yazısını gördüm bekledim
-Ama olmadı olmadı olmadı
LANET OLSUN redmi note 9 pro aldğım güne.Bu kadar şeyi öğrenmeye çalışarak z,amanımı çaldı 3 aydır konuşmalarımı dinleyemediğim için yaptığım zarar cabası.

Ekli dosyalar

• Adsızffffd.jpg
    Adsızffffd.jpg
    64 KB · Görüntüleme: 22
  • fff.jpg
    fff.jpg
    89,5 KB · Görüntüleme: 20
  • yyy.jpg
    yyy.jpg
    187,4 KB · Görüntüleme: 20

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Telefon görüşmelerinin kayıt özelliği hafızada yaşadığım sağlık problemlerinden dolayı iş yerim için çok önemli.
-Güncelleştirme merkezine telefon geri bildirim yerlerine facebook a bir çok yere ihtiyacımı belirttim üstüne para vereyim bana konuşma kayıtlı telefon verin dedim sonuç yok.
-Denemediğim uygulama kalmadı yasal sorumluluklardan dolayı bu telefonda konuşma kayıt uygulamalarıda düzgün çalışmıyor.
-Hiç bilmediğim hiç sevmediğim bir işi yapmaya başladım flas tool indir bootloader usb ayıklama twrp işin profesyonelleriinni yapacagı bir dunya işe bir dunya vaktimi vererek öğrenmeye çalıştım
-Room atmadan önce twrp ile cihaz imei ve bazı önemli bilgilerini kaydetmem gerektiğini öğrendim.
LANET OLSUN redmi note 9 pro aldğım güne.Bu kadar şeyi öğrenmeye çalışarak z,amanımı çaldı 3 aydır konuşmalarımı dinleyemediğim için yaptığım zarar cabası.
168 saat geçti ise tekrar deneyiniz.

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Hocam şöyle yardımcı olayım geliştirici seçeneklerinden mi kilidi 168 saat verdiğinde güvenlik uygulamasını kullanmayın temizleyici de. Hesaptan çıkış yapmayın veya tekrar istekte bulunmayın. Açtıktan sonra orangefox recovery yükleyip eu rom kurabilirsiniz. Geçmiş olsun.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Buradan geri bildirimde bulunabilirsiniz. Yazılımsal bir sorun olduğu için yine güncelleme ile çözülebilir. Cihazın kilidi açık olmadığı için gelişmiş seviyede herhangi bir müdahalede bulunamazsınız, kilit açtıktan sonra görüşme kaydı yapabilen modülleri deneyebilirsiniz.

serkanacan

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Note 9 pro 64
Konular
1
168 saat geçti ise tekrar deneyiniz.
10 gün önce açtığımda 168 saat bekleyin dedi.Bekledim bugün flash ile yüklenmedi,twrp de yüklenmedi.Tekrar bootloader açmaya girdim yine 168 saat bekle uyarısı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam şöyle yardımcı olayım geliştirici seçeneklerinden mi kilidi 168 saat verdiğinde güvenlik uygulamasını kullanmayın temizleyici de. Hesaptan çıkış yapmayın veya tekrar istekte bulunmayın. Açtıktan sonra orangefox recovery yükleyip eu rom kurabilirsiniz. Geçmiş olsun.
Teşekkürler inşallah bootloader 168 saat daha bekledikten sonra açılırsa sonrasında sizin dediğinizi deneyebilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buradan geri bildirimde bulunabilirsiniz. Yazılımsal bir sorun olduğu için yine güncelleme ile çözülebilir. Cihazın kilidi açık olmadığı için gelişmiş seviyede herhangi bir müdahalede bulunamazsınız, kilit açtıktan sonra görüşme kaydı yapabilen modülleri deneyebilirsiniz.
Bugün güncellemeyi yapmadan öncede yaptıktan sonrada denedim.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-02-13-16-15-29-096_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-02-13-16-15-29-096_com.android.settings.jpg
    242 KB · Görüntüleme: 17
Son düzenleme:

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353
Uygulamayı indirip açınız. İlk açılışta bölge sorar. Bölgeyi mutlaka Çin yapınız. Daha sonra bootloader unlock kısmından açmayı deneyiniz

Üst Alt