Yardım Redmi Note 9 Pro Kasma Sorunu

racitan26

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Racitan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Telefonu aldigimdan 1Hafta sonra kasma sorunu başladı , yanılmıyorsam android güvenlik güncellemesi den sonra oldu. Arayüzde geciste donmalar oluyor daha yavaşlıyor , yeniden başlatınca duzeliyor 2 3 gün sonra yavaştan donmalar başlıyor , yardımcı olursanız sevinirim

Canpro

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahimcan
Cihazım
REDMİ NOTE 8
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Temiz kurulum önerilir hocam

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
Aynen hocam cihazı fabrika ayarlarına döndürün
Merhabalar note 9 pro aldım dün arkadasimdan. Global versiyon yurtdışı. Fabrika ayarlarına dondurup sonra miui 12 ve tüm güncellemeleri yaptım. Arayüzde ve uygamarda geçişlerde oyunlarda takılma donmalar oluyor. Ne yapmalıyım miui 12 yükledim ama sonra fabrika ayarlarına cevirmedim. Tekrar fabrika ayarlarına mi cevirmeliyim acaba ? IMEI atılmadı henüz cihaza

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Merhabalar note 9 pro aldım dün arkadasimdan. Global versiyon yurtdışı. Fabrika ayarlarına dondurup sonra miui 12 ve tüm güncellemeleri yaptım. Arayüzde ve uygamarda geçişlerde oyunlarda takılma donmalar oluyor. Ne yapmalıyım miui 12 yükledim ama sonra fabrika ayarlarına cevirmedim. Tekrar fabrika ayarlarına mi cevirmeliyim acaba ? IMEI atılmadı henüz cihaza
hocam mıuı 12 de optimizasyon sorunları mevcut malesef ilk sürümlerde böyle buna çözüm yok bilgisayrdan mi flash tool ile mıuı 11 yazılımına geri dönebilirsiniz sonra imei işlemi yaptrıp ardından ilerleyen zamnalrda mıuı 12 daha optimize bir hale gelince mıuı 12 geçiş yaparsınız size verebileceğim en iyi tavsiye bu olur

Oyla:

Misantropisk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Note 9 pro
Konular
72
hocam mıuı 12 de optimizasyon sorunları mevcut malesef ilk sürümlerde böyle buna çözüm yok bilgisayrdan mi flash tool ile mıuı 11 yazılımına geri dönebilirsiniz sonra imei işlemi yaptrıp ardından ilerleyen zamnalrda mıuı 12 daha optimize bir hale gelince mıuı 12 geçiş yaparsınız size verebileceğim en iyi tavsiye bu olur
Bilgisayarım yok malesef başka yolu var mı acaba ? Ayrıca mi fash tool bı dosya mi nerden indirebilirim

Oyla:
Üst Alt